Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her do xboxu a jejich spuštění :


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 230
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

jj jede mi 2.2. Udělal jsme to přesně jak psal Toro. Načetl jsme xexmenu co jsme vypálil tam jsme načetl jiný FSD a potom ten správný kompletně vymazal a nakopíroval nový 2.2. Pak je restart a vše naběhlo přesně jak mělo a vše fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak takhle nějak sem to počítal taky,ale zkoušel sem zkopírovat dvě různé hry a obě ukazovali dobu kopírování kolem hodiny a půl...ale pokaždé sem to stornoval,protože se mi tak dlouho nechtělo čekat.zkusím to ještě večer a uvidím jak dlouha bude skutečná doba kopírování...

edit:tak sem zkoušel přenést celou hru a rychlost přenášení je 1300 kb/s...nevíte čím by to mohlo být...???je možný,že je třeba špatněj kabel...nebo něco v routeru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1300 kb/s je sakra malá rychlost! ... nemyslels náhodou 1300 kB/s? Možná bude něco s kabelem, možná ve schématu připojení, Bůh ví - zkus k PC připojit stejnym způsobem třeba notebook nebo jinej PC a použít stejnej kabel... už to tu někdo říkal - laborovat, laborovat, laborovat - pokud to půjde k noťasu stejnou rychlostí jako do Xboxu, tak problém bude asi v připojení nebo kabelu - zkus jinej kabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to posilalo do Xka max kolem 6 mb .... vyhodil jsem do kose starej switch a sehnal jsem pres aukro za 227 kc

Ktery me tedka taha do Xka 11 MB /s supr .) jinak je az na 1 TB rychlost.To asi jeste nevyuziju :D Takze takovou supr vecicku doporucuju.

pani byla jednak z mesta kam casto jezdim tak jeste ve stejny den jsem si ho odnesl domu ( normal se obchode prodava za 600 kc )

Kdyby si ho chtel nekdo koupit jedna se o : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=87305

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, třeba proto, že předpona Mega (M) znamená milion. Následuje předpona Giga (G) - miliarda. Teprve pak je Tera (T) bilion. Jsi o řád vedle.

Také nezapomeň, že udávaná rychlost je v bitech za sekundu, ale TB by znamenalo bajty za sekundu.

I nejvyšší rychlost, 1000Mbps znamená kolem 100 MB dat za sekundu. Plus mínus autobus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potreboval bych prosim poradit hned v prvnim bode s pripojenim mezi pc a xboxem kabelem.Na obrazku je ikona Xbox pripojeni lankem a kde se to pls da vytvorit?Automaticky se mi tam nic neukaze.Jinak prepisovani ip adres pak uz pak chapu.Muzete mi to nekdo napsat od zakladu? Jinak vsechno chapu ale todle mi brzdi.A jeste jeden dotaz ale ten je k automatickymu pousteni fsd z flesky.Se psalo ze se ma naformatovat na fat32 ale v pc bo v boxu? Kdyz ji naformatuju v pc a soupnu do boxu tak on si ji udela podle svyho a vymaze data.A zase nevim jestli kdyz ji naformatuju v boxu jestli tam muzu neco kopcit z pc.Nezlobte se asi sou to zakladni nedostatky ale stane se .) kdyztak dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potreboval bych prosim poradit hned v prvnim bode s pripojenim mezi pc a xboxem kabelem.Na obrazku je ikona Xbox pripojeni lankem a kde se to pls da vytvorit?Automaticky se mi tam nic neukaze.Jinak prepisovani ip adres pak uz pak chapu.Muzete mi to nekdo napsat od zakladu? Jinak vsechno chapu ale todle mi brzdi.A jeste jeden dotaz ale ten je k automatickymu pousteni fsd z flesky.Se psalo ze se ma naformatovat na fat32 ale v pc bo v boxu? Kdyz ji naformatuju v pc a soupnu do boxu tak on si ji udela podle svyho a vymaze data.A zase nevim jestli kdyz ji naformatuju v boxu jestli tam muzu neco kopcit z pc.Nezlobte se asi sou to zakladni nedostatky ale stane se .) kdyztak dik za info.

Mno. Zkusím to jednoduše :

1) Na PC si nastavíte IP adresu - první tři čísla musí být stejné jako u Xboxu, takže nejdřív se podíváme jakou má adresu xbox - třeba 192.168.1.2

Jak to nastavíte - no přece v nastavení sítě v ovládacích panelech.Tak ikona síťového připojení je tam pořád když máte síťovou kartu v PC, stačí jen

připojit kabel a nastavit to.Cílový stav je tedy ten, že na PC mám adresu 192.168.1.1 a na Xboxu třeba 192.168.1.2 tím na sebe uvidí a půjde FTP

2)Naformátovat na FAT32 musíte samozřejmě v PC, v xboxu se formátuje na souborový systém Fatx, a navíc to data vysmahne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ dik ale to sem chapal :) jen nevim jak udelat tu ikonu XBOX(novy pripojeni) jako tam ma toro na obrazku abych do toho moh prepisovat ip.Nebudu si prece prepisovat pripojeni k netu.Nebo jo?A s tou fleskou sem to delal v pc ale kdyz to strcim do boxu tak mi ji nenacte(resp.ukaze moznosti na ten format fatx a pak tam nemam zadny data jak pises).Takze tak jako tak z ni nemuzu nic zkopirovat na hdd.Nebo ja nevim:(mozna to je naka trivka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ dik ale to sem chapal :) jen nevim jak udelat tu ikonu XBOX(novy pripojeni) jako tam ma toro na obrazku abych do toho moh prepisovat ip.Nebudu si prece prepisovat pripojeni k netu.Nebo jo?A s tou fleskou sem to delal v pc ale kdyz to strcim do boxu tak mi ji nenacte(resp.ukaze moznosti na ten format fatx a pak tam nemam zadny data jak pises).Takze tak jako tak z ni nemuzu nic zkopirovat na hdd.Nebo ja nevim:(mozna to je naka trivka.

Zdar mel jsem ten samy problem co ty s tim pripojenim,ale mam ho vyreseny. Jaky mas system? Jedes pres router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam win7 ale muzu i na xp a router nemam.Jen et.kabel.Budu vdecnej za kazdou radu a zatim dik.
Nekdo hodnej s pevnejma nervama :) pridejte si mi pls na icq.Potreboval bych to projit krok po kroku uplne od zacatku.Mam nove rgh et.kabel a pc:) a nemuzu prijit na to kde delam chybu:( icq je 632030951.dik moc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu