Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB na 3.71M33 (not PTF)


Hojas86

Recommended Posts

Velice dobry navod pro zacatecnika s XMB jako jsem ja! Doporucuji dat tento navod na prvni stranu!!! At ho dalsi zajemci nehledaji

jenze dneska uz je neaktualni :D,

protoze dnes vysel cxmb v2.5

vlastnosti:

* podpora cfw.3.71 M33

* náhodná aplikace témat

* podpora PRX souborů, včetně paf.prx / vshmain.prx / common_gui.prx

* podpora souborů .res / .pmf / .rsc

* podpora cfw.3.40 / 3.52 M33

* již není potřeba instalovat všechny PGF fonty, ale můžete použít jen ty, které chcete změnit

takze prx soubory se uz nemusi flashovat do flash0 pameti psp, ale staci je nakopirovat do slozky ms0:/cxmb/vsh/module/

tim padem se da pouzivat vice themes pro nahodnou aplikaci, protoze lze vyuzivat ruzna prx pro ruzna theme

pokud tedy chcete nahodne pouzivat vice themes, staci jejich soubory kopirovat do

ms0:/cxmb/01/zde nasleduji slozky vsh a font, jako predtim ve slozce cxmb ...pro 1. theme

ms0:/cxmb/02/ ...pro 2. theme

ms0:/cxmb/xx/ ...pro xx. theme

vice informaci a link ke stazeni tady...

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007060004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

predpokladam, ze vlastnis psp fat

jestli nemas zazalohovany puvodni rco, zkus tady o ne nekoho pozadat...

jestli nepomuze opetovny preflashovani souboru ve flash0 a pri zapinani psp se bude dokola objevovat BSOD obrazovka...

bsod.jpg

pisni mi PM

btw doufam, ze jsem spravne pochopil tvuj post :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas poradte asi robim nieco zle , mam PSP SLIM 3.71 M33-2 a ked dam temu Circular tak tam nemam jedno to kolecko ale 5 a tak sa prekryvaju proste neotaca sa to ale stale je ten system 5 ikoniek vedla seba ako na to ?

to je proto, ze ti nefunguji prx soubory

>vsechny prx z theme nakopiruj do ms0:/cxmb/vsh/module/

ale musis mit v psp nejnovejsi verzi custom xmb pluginu

cxmb v2.5 for 3.71m33

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/cxmbv2.5.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;235386']to je proto' date=' ze ti nefunguji prx soubory

>vsechny prx z theme nakopiruj do ms0:/cxmb/vsh/module/

ale musis mit v psp nejnovejsi verzi custom xmb pluginu

cxmb v2.5 for 3.71m33

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/cxmbv2.5.zip

[/quote']

Presne tak to mam keby som to tak nemal tak by som nepisal.

Neviem mozno mam zlu temu alebo co som skusal tieto vysie a wsetky temy co maju inak rozlozene menu mi proste nefunguju ako

Ide o to ze mam PSP SLIM 3.71 M33-2 , nespravi ziadny brick ale nejako to nefici ale viem ze na FAT to ide

by maly...

aaa prx subori mi funguju urcite lebo ked tam dam openin_plugin.prx tak funguje sound pri spustani psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak to mam keby som to tak nemal tak by som nepisal.

Neviem mozno mam zlu temu alebo co som skusal tieto vysie a wsetky temy co maju inak rozlozene menu mi proste nefunguju ako

Ide o to ze mam PSP SLIM 3.71 M33-2 , nespravi ziadny brick ale nejako to nefici ale viem ze na FAT to ide

by maly...

aaa prx subori mi funguju urcite lebo ked tam dam openin_plugin.prx tak funguje sound pri spustani psp

ale opening_plugin je soubor typu rco a ty se kopiruji do slozky resources

do module se kopiruji paf.prx, vshmain.prx nebo common_gui.prx

^

ale prave jsem zjistil, ze se nejedna o novou verzi, ale jen na psp.novinky.org maji ohledne tohoto pluginu vanoce az ted :roll: ... takze se omlouvam, za mylnou informaci

zrovna mam psp mimo provoz, takze jsem to nemohl sam otestovat

...jeste jednou :sorry:

vlastnosti a zpusob pouziti, ktery jsem popisoval tady http://console-forum.net/showpost.php?p=234659&postcount=51

plati pouze pro v2.4 urcenou pro cf 3.52m33

pro pouziti na cf 3.71m33 je stale nutne *.prx soubory kopirovat do flash0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry ze to pisem sem ale jedna sa to k temam daval som si temua semi brick proste to nechapem dal som vsetky subory vsh a font na kartku do CXMB a potom prx do flash0 module ale proste semi brick to este neni take ale nefunguje mi ani http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007010016 vkuse mi to vypisuje error preco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nevim proc ale vzdycky kdyz chci otevrit pametovku at sou to hry , hudba atd tak se to sekne uz sem tam zkousel dat i jinou pametovku a porad nic nevi nekdo co s tim pls....jo a delam to normalne ze to vsechno zapisuju do flash protoze mi cxmb nejde ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu