Jump to content
  • 0

Brick


FandysKade
 Share

Question

Ahoj potřeboval bych poradit....kamarád mi dal jeho psp, že ho chce flashnout...je to PSP 2004 , 8C datecode....updatnul sem FW z 6.20 na 6.39 a hodil sem tam 6.39 ME -7 a najednou černo...zapomněl sem si zkontrolovat jestli je to nová deska a brickje tu....Může mi prosím někdo napsat návod na UNBRICK ? MMS a PANDORU mám, díky :)

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A proč jsi proboha dělal update z 6.20 na 6.39, 6.20 se s 6.39 nemůže měřit, už jen proto že je na něm možné udělat permanentní flash a na jakémkoliv PSP, včetně těch "neflashnutelných", na 6.39 jde udělat permanentní flash jenom na fatku a starým slimku, ty máš nový slimko takže když 6.39 tak jedině dočasně, proto je 100x lepší 6.20. Každopádně ty jsi předpokládám dělal flash pomocí CIPL flasheru že? No, ať je to jak chce, zkus vyndat paměťovku a zkus jestli se nějakou náhodou nedostaneš do recovery menu. Nejspíš asi ne takže je to total brick a pokud je date code 8C, můžeš psp hodit z okna, pandora tě nezachrání.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ježišmarja ty jsi ale ***, určitě jsi tam cpal verzi určenou pro stará PSP (CIPL flasher) a notabene, když tam měl 6.20, nejlepší firmware, který si na nových PSP můžeš přát, protože na ten jediný jde dát 6.20 PRO B10 Permanent permanentní (stálý) CFW. No bohužel máš smůlu hochu, PSP s data code 8C má na 99% novou desku na který pandora nefunguje, takže jsi kamarádovi nadobro oddělal PSP.

EDIT: Sakra pozdě :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy