Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xenon Oprava (Reball) nebo nový Xbox (Slim) ?


Mathers

Otázka

Zdravím,

kixl mi Xbox ( Xenon RROD) a nevím zda mam poslat na opravu určtému člověku působijící zde na foru Xbox na reball ( Nebo jakou techniku používá) který by mi k tomu dal ještě 6měsíční záruku nebo si naštřit na nový Xbox Slim. Otázka se spíše týka toho jestli by ten opravený Xbox + upraveným větráním byl schopen nějaký ty dva roky pracovat. Zajimají mě vaše názory děkuji za odpovědi a reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím,

kixl mi Xbox ( Xenon RROD) a nevím zda mam poslat na opravu určtému člověku působijící zde na foru Xbox na reball ( Nebo jakou techniku používá) který by mi k tomu dal ještě 6měsíční záruku nebo si naštřit na nový Xbox Slim. Otázka se spíše týka toho jestli by ten opravený Xbox + upraveným větráním byl schopen nějaký ty dva roky pracovat. Zajimají mě vaše názory děkuji za odpovědi a reakce.

to je to samé, jako by ses zeptal, jestli zítra vyhraješ sportku, když vsadíš svoje šťastné čísla :D

na tuhle otázku ti nikdo zaručenou odpověď nedá... ty xboxy nejsou všechny dokonalé klony.. takže co pomůže jednomu, druhému nemusí.

kamarád opravoval RRoD za 1800 a vydrželo mu to přesně 6 hodin :D hold i to se může stát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

kixl mi Xbox ( Xenon RROD) a nevím zda mam poslat na opravu určtému člověku působijící zde na foru Xbox na reball ( Nebo jakou techniku používá) který by mi k tomu dal ještě 6měsíční záruku nebo si naštřit na nový Xbox Slim. Otázka se spíše týka toho jestli by ten opravený Xbox + upraveným větráním byl schopen nějaký ty dva roky pracovat. Zajimají mě vaše názory děkuji za odpovědi a reakce.

Můj názor - prodej to na díly a kup si slim. Nemusíš se strachovat, že ta oprava nevydrží a ani nebudeš poslouchat nějaké šílené vytůněné větráky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu