Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě PS3 a vydání PS4...prosím pomoc.


martymor

Otázka

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Nejlepší je nemít žádnou a koupit si nějaký PC-teď jsem viděl že lenovo připravuje malý mini PC s HD6990M a cenou 17k,což je lepší volba jak konzole

Chceš povedať, že zaplatiť 17 litrov oproti 9 litrom je lepšia voľba? Fúha ty musíš byť poriadne v plnke. Zrovnávaš hrušky s jablkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, zase tak od věci to není. je fakt, že kdo chce jen hrát, je pro něj konzole asi nejlepší volba. Ale těžko popřete, že s PC se dá dělat mnohem více věcí. A pro většinu lidí neznamenají hry základ života. PC není špatná věc.

Ale není to mířené konkrétně proti zdejšímu příkladu s Lenovem, spíš jsem měl na mysli PC jako takové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chceš povedať, že zaplatiť 17 litrov oproti 9 litrom je lepšia voľba? Fúha ty musíš byť poriadne v plnke. Zrovnávaš hrušky s jablkami.

Tak si trošku započitáme,PS3 stojí 7k 320gb,když si vezmu,že zaplatím na kazdé hře o 500 Kč navíc oproti PC,a dejme tomu koupím každej měsíc jednu hru,mám 6k navíc za rok,takže ps3 mě vlastně stála 13k,na to že si na tom mini pc zahraju tak 1000x líp,navíc tam mám všechno,co patří k pc takže funkce os Windows přijde mi to jako daleko lepší volba dát ty 4k navíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejlepší je se rozhodnou podle exkluzivit, pc je sice dobre ale když na něm nejsou pořádné (pro mě) hry, xbox jsme taky měl, je to skvělá mašinka, má lepší ovladač, ale zase ty exkluzivity nejsou nic pro mě, prostě ps3 mi více vyhovuje a jsem naprosto spokojený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lol no nevim ... za pc musi dat clovek minimalne 8 tisic aby si trochu zahral.

Konsole je nejen ze levnejsi ,ale taky dost jednodusi a nic se pokud mozno neinstaluje.

Pokud prehodnotim myslenky kamarada z prace,ktery obcas hraje nejakou hru a snazil se nekolik dni rozjet.

Gears of War 1 na PC ,ktery proste po instlalaci neslo zpustit ani z originalniho DVD !! Akorat nadaval na pc kudy chodil.

A ma pravdu ... snaha rozjet Call of Duty pres gamepad ... slo to,ale hledat, veskere blbosti pres Google a pak prenastavovat

ovladani opet ... k zamysleni.Co se tyka z jednoduseneho hrani po delsi dobe me vic vyhovuje XBOX360.Hodim hry na disk + nekolik arkadovek

a o zabavu je postarano.Nikomu PC neberu ,ale je pravda ,ze se vse instaluje crakuje , a vsechno mozny jen,aby hra jela.Pak si clovek u hrani uziva.

Console ma vyhodu v tom ,ze zminovane DVD z hrou date do vnitr a hned bez blbosti okolo hrajete.Takze takovych hracu jako je muj kamos je urcite daleko vic.

Tak potom zde nepiste nic o zastarosti konsoli :-)

ps: Pokud si normalne myslici clovek zakoupi xbox slim 4GB za 4500 + 1500 kc da za RGH.

Tak vas prumeru vyjde herni masinka na 6000 kc coz za takovou cenu normal pc s takovym vykonem neporidite.

Pak uz staci sehnat jakykoliv 2.5 disk a o zabavu je postarano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zalezi jak s pc uzivatel umi a na co vsechno pc vyuzije.

Nekdo kouka na vykon , spotrebu a vyuzity tak i cas straveny u pc.

Kazdej vi ,ze u konsole das DVD a hrajes u pc instalujes a pak az hrajes ,ale vzdy aby si clovek lepe zahral musi byt

v kompu grafika minimalne za 3500 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Quicksilver ,,, přesně tak ..... Člověk se musí modlit ,aby mu rozjelo hry jeho pc ,,,

Sice jsou výkonnější pc ,které zvládnou hry ,ale za 1-2 roky , musí hledat náhradu a nebo dokoupit novou grafickou kartu, dále rámky, atd

a když si to všechno spočítáme ,tak nám vyjde pc ,ještě dráž než ps3 s 2mi hrami ,,,

Nejlepší varianta _ konzole ,,, vyrůstal jsem už na ps1.ps2.xbox360 ps3 a nikdy nebude herní svět zábavnější ,než na na konzolích ,,

PC je na práci ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud nesedis denne u pc a nemas kompa minimalne 10 let.Tak malo kdo si na pc poradi a nekdy i kdyz postupujes podle navodu.

Tak jses v koncich presne jako u hry > Gears of War PC. A to jsem u toho byl.Dal jsem instalovat a pak hru pustil ...nic.

Chybel M$ program Windows Live ... tak jsem ho nainstaloval a vytvoril offline profil ... hura hra se pustila a pak spadla.

Tak tohle je pc .... nekdy neco jede a nekdy se stim clovek sere par hodin a lame si hlavu proc to nejde ?? Bude se nekdo divit,ale musel jsem na original hru pouzit crack.

Na vine zas bylo ,ze se hra poustela na Win7.Takze je to > crak ,verze win , ruzne programy ke spusteni a dll soubory a pokud se pak v tomhle nekdo nevyzna.

Nekolik dni travi cas tim,ze sedi u pc a snazi se hru co mozna co to jde rozjet.

Nerikam ,ze je pc spatny.Pri pohledu kolik her obsahuje cestinu je supr ,ale jinak me vic vyhovuje hrani pres gamepad na Xku.

Hlavne moje pritelkyne uz je nastvana kdyz u pocitace sedim ,nebot casto jsem se snazil nejakou hru rozchodit na 2x Gamepad !!!

A tohle je panecku nejvetsi masakr .... ne jen rozjet gamepad ,ale rozjet 2x gamepad na stejne hre.Jednoduse neco slo a neco proste neslo.

Diky politice logitechu a spolecnosti M$. Nechapu proc to u nektere hry neslo pritom na Xku to jede vesele.Tedka kdyz jedu k pritelkyni a je nalada.

Vezmu Xko a pak si v pohode zahrajeme a vim,ze je na Xko spolehnuti a v pohode to jede.V tom je vyhoda konsole ... pustis,das hru a paris :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Quicksilver,,,, Stačilo říct,že je to prostě NEJLEPŠÍ VOLBA , hahah ,,,, spousty driverů stahovat, aktualizace ,crack , atd a konečný výsledek ? Nerozjede to PC hah ,

A navíc ,proč se modlit ,aby vývojáři udělali hru na pc ? PS3 A X360 mají záruku ,že hry na ně budou vycházet ,,,,,, Když vezmu ,že RED DEAD REDEMPTION , si přáli lidi na pc a nic se nestalo ,stejně tak jako L.A.NOIRE, sice už je pc ,ale že jim to trvalo ,, haha ,,,

V jednoduchosti je síla a když si připočítáme hry ,jako jsou Killzone 2-3 nebo Gears of war 1-2-3 ,je to prostě dokonalost samo o sobě ,,,,,,

A na co drahý grafický karty a rámky, to si radši za to koupíme hry hahahah,, Stejně Pařba jako FIFA 2012 je online číslo 1--- Battlefield 3 taky ,,,, i když je to pc verze ,ale kolik pc hráčů za to dalo neskutečné peníze,aby si to zahráli v plném nastavení a kolik jich bylo nešťastných ,když jim to z ničeho nic padlo a museli od znovu haha a nebo ,pamatujete na hru RAGE a tu dobu ,co vyšla ? Jak hra vypadala ? hah a to hráči ,spíše jenom Pc hráči ,se museli s tím smířit!

Nejlepší je PS3 a Xbox360 , i když jsem majitelem PS3 ,tak X360 je skvělý--- Měl jsem ho a nemůžu nějak na něj zapomenout,asi to koupím zpět haha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chápu ,že hráči,kteří se celý život museli hrbit u monitoru ,mají potíže se zády.

Je pravdou,že máte lepší grafiku ,ale to je tím,že sedíte moc blízko u monitoru ,když si sedneš k LCD LED TV 127cm FULL HD ,dejme tomu ,dva -3 metry od tv , tak jen koukáš a žasneš , neřeším detaily, neřešíš bugy , nemáš strach,aby ti nepadl pc , nemusíš hrbit ,,,,,, je to prostě Jednoduchost ,,,

Sedíš vzdálený 2-3 metry a výsledek je stejný jako ,kdyby jsi seděl 50cm od monitoru ,,,

A nejlepší na tom je,že je to vědecky dokázané ,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já ? A kousat disky ? hah ,to u mě nehrozí ,jsem totiž odchovaný na konzolích a pohodě ,,,

Hardcore hráči,jako jsi ty. musí mít detaily a atd ´,aby se z hry mohli těšit ,,,,,, Kup si třeba Alienware 51alx area ,,, a hraj na něm,,,,

A proč zrovna Alienware 51alx area ? Protože to mám a uvidíš sílu ,ale s obrovskou nudou ,,,,,,

Počítač mám jen práci ,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co to? tady někdo vyletěl jako čertík z krabičky. Já hraju na všem, nejsem fanboy do žádné platformy.

Ale vždy mě rozesmějou lidi, co tvrdí něco, co očividně pravda není. Bohužel, zrovna v zabugovanosti her se konzole v poslední generaci přiblížily PC opravdu hodně. A ano, zrovna tohle mě štve docela dost. Nepotřebuju počítat pixely, ani polygony, ale nějakou kvalitu k dobrému hraní bych přeci jen chtěl. A zrovna za to, co na PS3 předvádí Skyrim, by Bethesda zasloužila nakopad do prdele.

Kde jsou ty časy, kdy na konzolích bugy nebyly. Nebo byly, ale minimálně, protože nebylo jak je opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejsem naštvaný a ani nic podobně ,,, hah ,já jsem vždy v klidu ,,,,,

Ty časy tady pořád jsou ,jenže vývojáři kašlou na precizní pracování ,protože (aspoň podle mě, dávají najevo ,že chtějí novou generaci konzol.)

Ok chápu to ,ale koukni na Uncharted 3 , heavy rain ,, nebo gears of war , atd ,,,, Studia,který patří sony a nebo MS pečlivě zkoumají tyhle chyby,jenže

ostatní studia na to kašlou ,protože nechtějí do toho cpát peníze, kdyby to dělali jako NAUGHTY DOGG ,věřím tomu,že zisky by se jím rapidně zvýšily ,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samozřejmě, že jsou firmy, které na BT dbají, to je bez debaty. I když u GoW by to už bylo trochu na debatu, hlavně druhý díl nebyl zase tak super, hlavně v MP. Rozhodně se tahle hra neobešla bez patchů.

Ovšem nic to nemění na faktu, že hrát na konzolích bez bugů je nemožné, respektive hrál by jsi malou část her.

Ovšem nesouhlasím s tvrzením, že je to kvůli tomu, že by firmy chtěly novou generaci. Na BT kašlou už od začátku generace. Typický přístup "vydáme to a pak to doděláme, všichni jsou připojení k netu". Dřív to tak nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu