Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Muj tuning PSP+ Vase fotky


starmen

Recommended Posts

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky ukážu svoje PSP. Sice to není tuning jak by si někteří asi představovali, ale dělal jsem si ho sám a bavilo mě to. Jenže je to už celkem dávno, takže už nevypadá nejlíp:(Jinak jsem si ještě odstranil nápis PSP na přední straně pod diplayem.

15012009345nc5.th.jpg

Pokud by někoho zajímalo co to je za techniku, tak je to Pinstriping, jedno z odvětví airbrushe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ukážu svoje PSP. Sice to není tuning jak by si někteří asi představovali, ale dělal jsem si ho sám a bavilo mě to. Jenže je to už celkem dávno, takže už nevypadá nejlíp:(Jinak jsem si ještě odstranil nápis PSP na přední straně pod diplayem.

15012009345nc5.th.jpg

Pokud by někoho zajímalo co to je za techniku, tak je to Pinstriping, jedno z odvětví airbrushe.

Originální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ukážu svoje PSP. Sice to není tuning jak by si někteří asi představovali, ale dělal jsem si ho sám a bavilo mě to. Jenže je to už celkem dávno, takže už nevypadá nejlíp:(Jinak jsem si ještě odstranil nápis PSP na přední straně pod diplayem.

15012009345nc5.th.jpg

Pokud by někoho zajímalo co to je za techniku, tak je to Pinstriping, jedno z odvětví airbrushe.

me se to i libi, mozna by to chtelo zajimavejsi tvary ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
já viděl na youtubu nějakýho týpka, co měl průsvitnej kryt a vzádu za baterkou když něco přepnul, tak se mu rozsvítily modrý LEDky

jj na youtube je toho hodne, a neni to anitezky sou i navody kam ledky napajit... akorat si to nechci delat jelikoz nwm jak je to s baterkou, a nektery to maj vymakany ze jim to blika podle pisnicky... narez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

tady ten topic ještě existuje?:P no to moje P!NK bylo nic moc, ale v té době jsem toho o úpravách PSP moc nevěděl, tak jsem byl rád aspoň za něco. ono řezat tam tu díru do UMD dvířek s tím, že to PSP bylo za moje a stálo tenkrát přes 5k, to byl nášup:) do větších věcí jsem se pouštět nechtěl. ale co si pamatuju, tak mi připadalo to růžový trapný, ale opak byl pravdou.

a ten kryt jsem chtěl celej průhlednej, ale nikde sem ho tenkrát nenašel a o Dealextreme jsem nevěděl.

jo a až je dávno po něm:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu