Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Z 6.37 na 6.20 PRO-B10 a brick?


Bug.S

Otázka

Zdravím... Dostal jsem od kamaráda PSP 3000 na flash. Dostal jsem ho s ofik. 6.37, downgrade na 6.20 a instal 6.20 Pro-B10 (permanent). PSP jsem odevzdal a druhý den mi volá že blbne! PSP běželo krásně ale když se pustila hra a potém jsem dal Home obrazovka zčernala. V PSP se dostanu pouze do Recovery menu. Je možné že se PSP bricklo? A popříadě prosím o radu jak dál postupovat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne ne pokud se dostaneš do Recovery menu, tak to není brick. Teď udělej tohle: úplně vypni PSP, zapni ho a přitom drž SELECT, tím ti to najede do OFW, teď připoj PSP do PC a pokud jsi tam dával nějaké pluginy, tak je smaž a zkus to restartovat, jestli to bude fungovat, pokud ne, tak opakuj postup se SELCETEM, akorát teď dej do GAME permanent patch a spusť ho, tím se odinstaluje, takže už tam nebude CFW nastálo, restartuj PSP najede to do OFW, dej naformátovat kartu, dej default settings a nainstaluj znovu CFW i s permanentem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu