Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Robim softmod NMnV + okolie


very_hard

Recommended Posts

Robim softmod pre tych ktory si na to netrufaju sami.

Zabezpecujem vsetok potrebny software pre softmod, pripadne aj hardware na poziadanie. Nie je problem ani zaskolit na spravne pouzivanie pridanych aplikacii do Wii.

Cena: dohodou

Zalezi len na Vas, co vsetko by ste chceli odomna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Ahoj, blbě jsem si hacknul konzoli, věděl by jsi s tím rady mám black wii mario kart. Popis mého problému: Dělal jsem softmod černého wii mario kart ver 4.3E. Uspěšě jsem nainstaloval HBC problém však nastal při instalaci Boot Mii šel pouze jako IOS. Instalce boot2 psala tohle !!!boot2 injected with the bootmii loader did not pass the consistency checks!!! . Nevěnoval jsem tomu pozornost a nainstaloval jsem IOS. Uspěšně jsem v app manageru nainstaloval Wady atd... JEnže problém nastal když jsem spustil USB loader. Wi remote v něm nefunguje. Změnil jsem tedy IOS/Cios a jsem uplně v prdeli. NEfunguje Wii remote ani v pri loaderu. App manageru. Normálně v menu jde a v origo hrách ale v hack programech nefunguje. Chtěl jsem tedy vrátit tovární ze zálohy NAND. Ejhle problém nalouduje to pouze přes boot2 a ten tam nenám. Mám IOS. Nemůžu ani tam ani zpět. Poradíte prosím???? Jak se vrátit na začátek. NEbo co nahrát aby to šlo dál??? PROSÍM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

kostra2630: som aj zabudol na tuto stranku, ale ako vidim ty si reklamu ides spravit na druheho ukor ... xi xi xi ze 3 wiicka ... to dobre ... :o)))))))))))))))))))))) len tak dalej. Ked si taky odbornik, preco tu nie je od teba ziadna rada ??????? jaaaaj ty mas skusenost len s 3 wiickami ... som zabudol ! :o) ale nie ... v poho ... hadam si sa neurazil !!!!

EduardJulina: sorry ze odpisujem az teraz, ale ako som pisal vyssie zabudol som na tuto stranku a tak som sa sem nedostal. Ked sa to takto dofakalo a mas original hru k WII Sport+resort a Gamecube ovladac, zapoj Gamecube ovladac, strc cd do mechaniky, vypni konzolu,

zapni konzolu a zoroven s tym drz vsetky smerove tlacitka na gamecube ovladaci, ak mas cd s firmware 4,3 a na konzole 4,2 (podla navodu na tejto stranke by si mal mat 4,1) ci nizsie nahra sa to do konzoly 4,3 a mozes znova skusit flash ...

Toto je asi najjednoduchsi sposob opravy WII aky poznam ... dalsie postupy su na dlhsie rozoberanie problemu, skusania a testovani ...

Ked tak napis priamo mi na email: lenka.peter@hotmail.sk

Upraveno uživatelem very_hard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu