Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

chyba při update


Frb

Recommended Posts

OMG To snad není pravda, to jsi mentálně zaostalý nebo retardovaný, že nechápeš, proč ti to nejde? Jako fakt sorry za ty výrazy, ale tohle snad ani nijak jinak vyjádřit nejde. Já ti to tedy vysvětlím jak malému dítěti. Na PSP máš firmware 5.55, a ty tam cpeš CFW 6.20 PRO B10 Permanent. Už to chápeš proč ti to nejde? Radši to vysvětlím ještě jednou a ještě pochopitelněji protože pochybuju že poprvé by jsi to pochopil. Máš v PSP firmware 5.55, ten CFW co tam dáváš se nazývá 6.20 PRO B10, takže logicky je určený pro firmware 6.20, ale ty máš 5.55. Tak pročpak to asi nejde? Že by jsi měl špatnou verzi firmwaru? To je asi jako kdybych se snažil nalejt 2 litry vody do 1 litrový láhve. Takže teď si aktualizuj na firmware 6.20 a pak ti to půjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši kriste, ty jsi opravdu ♥♥♥♥♥♥ to snad není pravda, já už fakt nevím jak ti to mám vysvětlit. Dopr*ele ku*va co na tom nechápeš? Tak ještě jednou v PSP máš oficiální firmware 5.55, radši to napíšu slovy firmware pět tečka padesát pět, ty se tam snažíš dát CFW 6.20 PRO B10 Permanent slovy: šest tečka dvacet PRO B10 Permanent, na který musíš mít v PSP oficiální firmware 6.20 slovy šet tečka dvacet. Takže si musíš stáhnout oficiální firmware 6.20 http://www.mediafire.com/download.php?05918u1nrq16b4u rozbalíš to, v PSP/GAME vytvoříš složku UPDATE, do ní dáš ten soubor EBOOT.PBP, pak to v PSP pustíš a aktualizuješ. Ty jo tak teď už jestli to nepochopíš, tak to PSP normálně prodej a kup si místo toho tamagochi, i když to si taky radši nekupuj, protože to by jsi taky stejně nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu