Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s otevírání mechaniky


Zavorka

Otázka

mám doma starší xbox arcade který má liteon a má problém s otevírání mechaniky, bez vrchního dílu se bezproblémů mechaniky otevře ale jinak prostě jenom hrkne (pokus o otevření mechaniky) ale nic se nestane a pak zase hrkne(jako by se zasekla a motorky mechaniku opět zavřeli)

nezná někdo řešení prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

měl jsem pocit že ten motorek co tam je už byl slabší než u nové mechaniky, pokud nepomůže udělat mezeru mezi vrchním krytem a šuplíkem tak mě napadá ještě novej motorek bohužel neřeknu kde se dá sehnat jelikož to nevím

EDIT: teda ještě před výměnou doporučuji vzít olej a pořádně tu mechaniku na pár místech promazat, někde na youtube bylo i video údržby mechaniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Něco bych přihodil, tohle nevyjíždění je podle mé zkušenosti opravitelné poměrně jednoduše vyčištěním takové té gumičky co je pohání ten otevírací mechanismus.Ona pak prokluzuje a neotevírá se to.Stačí tu gumičku opatrně vyndat (je vidět i zvenku když se podíváte do mechaniky) a pak celou tu gumičku i kolečka na kterých je důkladně lihem očistit.Já to dělám dokonce tak, že tu gumičku vyvařím v mikrovlnce ve sklenici vody - může to znít úchylně, ale funguje to a vyčistí jí to dokonale - sklenici vody, do vody hodit tu gumičku a v mikru uvést do varu, pak nechat komplet vychladit, osušit a je jako nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

taky mam malej navod,trochu brutalni ale mě zabral u předešleho xboxu :)

při zajíždění a vyjiždění parkrat zatahat a podržet šuplík při vyjíždění/zajíždění aby nemohl zaject/vyject

trochu v tom luplo a asi se tam srovnaly kolečka nebo přezkočily nějak zpět do puvodního stavu a makalo to zas na 100% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu