Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai v Xboxu360 s RGH - nastavení!


krepi

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak muzes zapnou UPnp. jinak tusim když máš zyxel tak se pokusit uvest router do puvodniho stavu

tak 34525 opraveno ale furt mi to nejde spustit v portcheckru furt zadna odezva nejakej typ co bych moh mit vypli? na skypu sem te uz nechyt
a jeste radeji než to udelas projdi všechny protokoly na všech zařizeních akoukni na ně. hlavni problem je xbox toho musíš videt na siti to je stejnej nazev skupiny a hlavne rozsach a masky tak se zaměř na tohle. A hlavne jak to delam ja je vypnout xbox360 vypnout xlink kai motor. pak zapnout motor, spustit start user inteferenc a pak zapínat xbox když cinkne tak by mela naskocit mac adres.

a configuroval jsi xlink kai? Tam by jsi mel mít autodetect network adapter a hlavne enebal path. pošlu ti jak to mam ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad bych se pridal, ale nevim, jestli je to normalni cca ve 2hodiny rano, aby tam nikdo nebyl? :)..xlink by mel byt nastaven, z xboxu se na xlink normalne prihlasim..ale kdyz jsem zapnul hru, dal multiplayer atd atd..tak pak kdyz jsem dal join tak mi to nenaslo zadnou hru..nevim nevim..:) dekuju vsem za rady..(btw je dulezite, jake mam nastavene country?? to by melo byt jedno ne?)

aha, musim tam byt napojeny na kompu a tak..uz jsem to trosku pochnapal..akorat se potykam s prisernym pingem (ackoliv mam docela rychle pripojeni)..je fakt, ze ti kluci mluvili nejakou hatmatilkou, takze to pocitam byla nejaka italie ci tak..ale stejne mi ten ping prisel na to dost spatny (cervena jedna carecka..)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty svuj ping neuvidis a jenda carka cervena to mas jedno poznas to az budes hrat. Jak ve hre potkas nekoho kdo ma bad pink tak ho ani netrefis:)

rad bych se pridal, ale nevim, jestli je to normalni cca ve 2hodiny rano, aby tam nikdo nebyl? :)..xlink by mel byt nastaven, z xboxu se na xlink normalne prihlasim..ale kdyz jsem zapnul hru, dal multiplayer atd atd..tak pak kdyz jsem dal join tak mi to nenaslo zadnou hru..nevim nevim..:) dekuju vsem za rady..(btw je dulezite, jake mam nastavene country?? to by melo byt jedno ne?)

aha, musim tam byt napojeny na kompu a tak..uz jsem to trosku pochnapal..akorat se potykam s prisernym pingem (ackoliv mam docela rychle pripojeni)..je fakt, ze ti kluci mluvili nejakou hatmatilkou, takze to pocitam byla nejaka italie ci tak..ale stejne mi ten ping prisel na to dost spatny (cervena jedna carecka..)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu