Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po Flashnuti mi nejedou zadne hry?


lukasv23

Otázka

Ahoj vsem,

verim, ze nezakladam nove zbytecne tema, snad ne. Nechal jsem si opravovat XBOX a byl jsem domluven zaroven na flashnuti na LT+ 2.0

XBOX mam uz doma, funguje, jen me jaksi nefunguji zadne palene hry. Po vlozeni disku se mi objevi jen Play DVD a kdyz to dam, tak se objevi jen logo XBOX 360 a konec.Xbox jsem si ani na net nepripojoval, takze verim, ze se mi nestahl zadny tichy update. Zaroven verim ze flasher provedl dobrou praci, takze ted moc netusim, jak dal. Lze nejak overit, jaka je verze flashe na mechanice?

Dashboard mam ve verzi: D: 2.0.13599.0

Predem diky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
JJ, nastesti mam jednu starou originalku a ta mi normalne jde. Ja se prave snazim hledat problem nekde jinde, protoze jde o Flashera odsud s pozitivnim hodnocenim...

Zkoušel si svého flashera kontaktovat a projít problém nejdřív s ním ? Starší a novější vypálené hry si předpokládám testoval (AP25/XGD3), nejdou vůbec žádné ? Že nejdou novější hry může mít kromě silent update i vysvětlení v podobě vyměněné mechaniky (obvyklá prasárna s výmenou liteonky za samsung), potom samozřejmě špatného vypalování (jde ta samá vypálená placka na jiném xboxu/šla předtím ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Komunikace je "trochu" horsi, nemam telefon a na maily moc nereaguje... Jinak ty hry starsi mi predtim bez problemu chodili, jen neznam minulou verzi flashe, odhaduju to na 1.9 Vypaluju na Verbatim -R DL. A ted jsem si zkousel vypalit nove FIFA 12, GregHastings Paintball 2 a TopSpin 4 a u vsech stejny vysledek stejne jako se starsima hrama. Zda doslo k vymene mechaniky taky netusim... :-(

Zkusim to jinak. Je tu nejaky zkuseny flasher z Prahy u ktereho bych se zastavil, podival se mi na ten XBOX, zhodnotil a pripadne preflashnul za nejaky rozumny peniz? Uz jsem v tom zahucel dost penez :-(

Idealne na pockani nebo tak nejak, potrebuju do svatku vyresit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu