Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX unflag


Dussanek

Recommended Posts

Ahoj,

předem se omlouvám jestli již zde odpověď někde je, ale nedokázal jsem ji najít a zatím mi ani nikdo nebyl schopen pořádně odpovědět. Zkoušel někdo z vás provést unflag (ne unban) u konzole přes NAND-X?

Mám totiž označenou konzoli, ale nebyl jsem s ní na live zatím, čili můj flag je offline, zajímá mne jestli je možné si od toho nějak odpomoct.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně s RGH můžeš vytvořit a flashnout čistou nand image,nandx ti k tomu ale nestačí potřebuješ cpu key a ten bez glitch chipu nezjistíš.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

No ale pokud toto můžu provést s RGH, tak vlastně není cesty zpět. Když půjdu do Glitch čipu, tak je to už zásah do HW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pokud toto můžu provést s RGH, tak vlastně není cesty zpět. Když půjdu do Glitch čipu, tak je to už zásah do HW.

Nevím co je myšleno, že není cesta zpět, myslíš záruku ? I u flashe slimu přicházíš o záruku, jde o HW zákrok uvnitř mechaniky, který nejde vrátit bez toho, aby to bylo poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co je myšleno, že není cesta zpět, myslíš záruku ? I u flashe slimu přicházíš o záruku, jde o HW zákrok uvnitř mechaniky, který nejde vrátit bez toho, aby to bylo poznat.

Jakmile ale máš RGH, tak už nemůžeš jít live, takže postrádá smysl mazat flag... Toho se chci zbavit z důvodu, abych mohl jít na live a mohl si stáhnout např. demoverze. Jinak s tou zárukou nevím, jak to je, ale z obchodu jsem koupil už flashnuty xbox a na dotaz ohledne zaruky jsem dostal odpověď klasika 24 měsíců...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi možná dostal záruku u nich v obchodě, ale flash u SLIMu se dá poznat i nemusí, záleží na použité metodě odemknutí zápisu do FW mechaniky...

Glitch nemusíš mít trvale, stačí unflag a pak vše vrátit do původního stavu a na Live můžeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu