Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LT+ 3.0 pre FAT a SLIM bol VYDANY! Ako sa patchuju hry pre 14699 DB ?


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím, přečtěte si nejdřív tohle

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=728912

Bude tady potom tak o polovinu méně otázek

Riddick500: Pokud máš dashboard 2.0.12625.0 nebo novější, tak určitě máš dae.bin v xboxu, viz můj odkaz. Jestli ti flasher hodí nový dashboard, to je asi na domluvě. Ale správný flasher by měl hodit stock, updatovat dashboard, udělat flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když mám nejspíš přepsaný dae.bin (ale flag nemám) (mám flash lt+1.92) a budu chtít zprovoznit ap 2.5 hry (xgd2) tak můžu normálně vytvořit iso a projet v novém abgx a vypálit ve vypalovačce BEZ upraveného firmwaru aniž bych dostal flag nebo si mám počkat na lt+3.0 s vypalovačkou S upraveným firmwarem. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když mám nejspíš přepsaný dae.bin (ale flag nemám) (mám flash lt+1.92) a budu chtít zprovoznit ap 2.5 hry (xgd2) tak můžu normálně vytvořit iso a projet v novém abgx a vypálit ve vypalovačce BEZ upraveného firmwaru aniž bych dostal flag nebo si mám počkat na lt+3.0 s vypalovačkou S upraveným firmwarem. Děkuji za odpověď.

Určitě budeš potřebovat LT+ 3.0 a jestli chceš vypalovat XGD3 hry, tak budeš potřebovat i vypalovačku iHAS, jinak je fungování hry čistě náhodné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je samozřejmé ale jestli bych bez lt+3.0 rozjel ap.2.5 XGD2 hru.

Podle toho co jsi napsal teda typuju, že tě tichý update zasáhl. Jediná možnost jak bez LT+ 3.0 rozjet XGD2 hry s AP2.5 je metoda s updatem. Někde tady na foru se o tom psalo, ale jestli chceš zůstat bez flagu, tak bych ji nedoporučoval zkoušet.

mna zaujima jedna vec - hry napalene cez TRUNSCATE, mozes spravit image , ten patchnut a napalita pojde to na lt+3.0 ?

Nejspíš abgx zahlásí něco o neúplném image a nevím, co udělá dál. Teoreticky by to mělo jít opatchovat alespoň přes xbox backup creator, i když ten taky může mít nějakou kontrolu konzistence. Těžko říct, ale celkově bych tohle nedoporučoval, radši vypaluj už přes iHAS a všechno stáhni znovu, jinak ti hry ani nemusí jít. Ta vypalovačka stojí pár stovek, je to skoro jak za 2 návštěvy hospody :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě budeš potřebovat LT+ 3.0 a jestli chceš vypalovat XGD3 hry, tak budeš potřebovat i vypalovačku iHAS, jinak je fungování hry čistě náhodné :)

Nevím, jestli je to náhoda, ale moje několik let stará LG vypaluje XGD3 naprosto v pořádku. Jenom vždy v Img Burnu nastavím , že mám mechaniku LG a zatím opravdu vše bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co jsi napsal teda typuju, že tě tichý update zasáhl. Jediná možnost jak bez LT+ 3.0 rozjet XGD2 hry s AP2.5 je metoda s updatem. Někde tady na foru se o tom psalo, ale jestli chceš zůstat bez flagu, tak bych ji nedoporučoval zkoušet.

Nejspíš abgx zahlásí něco o neúplném image a nevím, co udělá dál. Teoreticky by to mělo jít opatchovat alespoň přes xbox backup creator, i když ten taky může mít nějakou kontrolu konzistence. Těžko říct, ale celkově bych tohle nedoporučoval, radši vypaluj už přes iHAS a všechno stáhni znovu, jinak ti hry ani nemusí jít. Ta vypalovačka stojí pár stovek, je to skoro jak za 2 návštěvy hospody :)

no skusil som a abgx napisal ze je neuplny ale topology patchol ... ale CRC kontrolu nechchel spravit ä aj tak som ju vzdy rpeskakoval) takze potom skuim... ak nepojde, tak si radsej priplatim a pojdem do RGH, lebo tolko € co ma vysli dvd a este co ma aj vyjdu ( ak v buducnu nahodov bude dalsia ochrana a dalsia nutnost prepaovat hry) tak to sa mi uz fakt radsej oplati ten RGH-...

keby ze si neflashujem sam ale dam to niekomu sravi tak to stoji cca 20€, napalka stoji takisto , to uz je 40€ + posta atd 50€ ... RgH stoji 100€ takze sa asi oplati viac ten,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
keby ze si neflashujem sam ale dam to niekomu sravi tak to stoji cca 20€, napalka stoji takisto , to uz je 40€ + posta atd 50€ ... RgH stoji 100€ takze sa asi oplati viac ten,,,

Tohle mě vážně zaujalo. Komu se prosímtě platí 100 EUR za RGH? Že bych buď změnil lokalitu působnosti anebo zrevidoval svoje ceny za RGH :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
no u nas na SR to chalani robia po 100€ (xboxzone.sk) ...

Pěkně si ty uživatele u nás hýčkáme, moc pěkně.... Zvláštní, že někde jsou lidi ochotní platit bez řečí takové peníze a jinde za téměř poloviční cenu ještě dokáží smlouvat o slevě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu