Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LT+ 3.0 pre FAT a SLIM bol VYDANY! Ako sa patchuju hry pre 14699 DB ?


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A jaky byl vubec hlavni duvod toho ze forza 4 jako jedina padala jeste pred vyjitim Burner max ??? Podle me to nemelo nic spolecneho s tema topologickyma datama nebo se pletu?? Zajimalo by me jestli by i ted na LT 3 padala kdyby byla vypalena bez Burner max-samozrejme prijeta v novem abgx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaky byl vubec hlavni duvod toho ze forza 4 jako jedina padala jeste pred vyjitim Burner max ??? Podle me to nemelo nic spolecneho s tema topologickyma datama nebo se pletu?? Zajimalo by me jestli by i ted na LT 3 padala kdyby byla vypalena bez Burner max-samozrejme prijeta v novem abgx.

Mám pocit, že padala, má nějaký kontroly integrity dat navíc a potřebuje být vypálená celá, jinak padá na tom, že je z ní kousek ukousnutej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom dotaz, mám slim,LT1.92 a pokud nechám udělat flash na LT3.0 a hry XGD3 nechám projet novým abgx a následně vypálím tak by mělo všechno fungovat jak má (nebo je ještě třeba upravená mechanika Liteon série iHASx24) či je třeba ještě nějaká úprava topologických dat hry?, díky za odpově´d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom dotaz, mám slim,LT1.92 a pokud nechám udělat flash na LT3.0 a hry XGD3 nechám projet novým abgx a následně vypálím tak by mělo všechno fungovat jak má (nebo je ještě třeba upravená mechanika Liteon série iHASx24) či je třeba ještě nějaká úprava topologických dat hry?, díky za odpově´d

Takhle by to mělo jet, ačkoliv se už nedoporučuje pálit přes cokoliv jiného než iHAS. Bez iHAS, zdá se, většině lidí hry nefungují jak by měly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu flash 3.0 koupím tedy i upravenou iHAS mechaniku, jde mi ještě jestli když staženou XGD3 hru projedu novým abgx tak jestli musím udělat ještě něco než vypálím (než byl nový abgx tak se nějak topol. data upravovaly - s novým abgx by to mělo být vyřešené jestli se nemýlím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

né, ještě žádný XGD3 hry nemám a předpokládám že starší neXGD3 hry mi tam půjdou normálně bez nutnosti znovu přepálit.

Měl jsem za to že LT3.0 už je i na slim, kanalizator v nabídce má napsáno "Flashnutí Xbox 360 mechaniky,SLIM Lite-on 9504,0225,0401,1071 iXtreme LT+ v3.0, RGH" a já mám slim 0225 mechaniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se ještě zeptat v tom abgx msuím byt zaškrkle to check/fix video padding protože v guide to neměli zaškrknute díky:)

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=79171

Tady je oficiální návod k nastavení abgx360 pro LT+ 3.0

né, ještě žádný XGD3 hry nemám a předpokládám že starší neXGD3 hry mi tam půjdou normálně bez nutnosti znovu přepálit.

Měl jsem za to že LT3.0 už je i na slim, kanalizator v nabídce má napsáno "Flashnutí Xbox 360 mechaniky,SLIM Lite-on 9504,0225,0401,1071 iXtreme LT+ v3.0, RGH" a já mám slim 0225 mechaniku.

neXGD3 hry ti půjdou bez přepálení jen když nemají AP2.5. Takže například Assasins Creed Brotherhood, CoD: MW 2, Halo: Reach a další nepůjdou, ale většina her půjde. Kanalizator se nejspíš akorát připravuje, aktuální stav flashe zjistíš tady c4evaspeaks.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, ještě poslední dotaz dá se nový abgx360 použít i pro kontrolu/úpravu starších her či si mám ponechat i v1.0.5?

Myslím, že to nebude fungovat, změnily se data v databázi, aby odpovídaly pro LT+ 3.0, abgx360 už neumí patchovat pro starší firmware. Ani aktuální, ani starší verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám LT 2 a DB 14699 a hry XGD3 mi jedou jen s CD s HDD nikoliv (hodi to chybu po cca 3 min..verifikace disku). LT3 je pro me asi nutnosti,ze?? Jo a to budu muset vsechny XGD3 palit znova jestli jsem to dobre pochopil ze?? diky moc za radu

Mám Lt 3.0, nový dash a BF3 mi dělá to samé. Projeto v novém abgx a vypáleno truncate metodou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná dotaz trochu mimo mísu, ale zkusím to - nemám ještě aktuální flash (LT 3.0), mám i starý dashboard.. plánuji ale koupit Wasabi X360. Toto plug and play zarizeni by melo vyresit veskere problemy, ktere by vyresil potrebny flash, souhlasi? na xbox live jsem v zivote nebyl, ani to neplanuji.. jde mi jen o to si zahrat nove hry (forza 4, gow3 apod). Nechci delat novy flash a k tomu kupovat jeste novou mechaniku na vypalovani (kterou ani nemam kam zapojit, protoze mam pouze notebook). Vyresi Wasabi muj problem a pujdou mi hrat ty nove hry? (pres Wasabi se hry spousteji z externiho hdd, nebo z flashky, ze ano..?) předem děkuji za odpověď.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten bych rád, ale co jsem to zatím studoval, přijde mi to celkem náročné.. :( nerad bych si nechal udělat RGH a pak na to doma čuměl a nevěděl, co s tim.. :D (nejsem uplny antitalent na tyto věci, ale žádný odborník také ne..)

// už to řešíme s uživatelem TORO.. :D kterému tímto ještě jednou děkuji.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu