Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH začátečník s pár dotazy


Vinie

Recommended Posts

Zdravím, mám xbox jasper a nedávno jsem si nechal udělat LT 2.0. Po problémech s vypalováním, tichým updatem a nyní s přicházejícím patchováním, neustálými novými a novými problémy s každým druhým dashboardem jsem se definitivně rozhodl, že vstoupím do řad RGH. Jenomže v této oblasti jsem úplný lajk a mám obavy, že si s tím nebudu umět poradit. Něco už jsem přečetl, ale měl bych se začátku tedy pár dotazů (vlastně je jich více).

1. Jde RGH aplikovat na všechny typy Xboxu a dashboardu?

2. Musí se v xboxu updatovat nějakým způsobém deashboard souběžně s oficiálním ( myslím pokud hra vyžaduje ten a ten dashboard zdali musím znovu za člověkem, který mi RGH udělá, nebo to zvládnu nějak sám )

3. Změní se uživatelské rozhraní xboxu? Mám malého brášku, který si sotva zapne hru na současném dashboardu, takže by se určitě nezvládl lovit někde v anglickém textu atd.

4. Jak je to s hrami? Musím stahovat nějaké speciální upravené verze, nebo můžu stáhnout klasickou podobu .iso + .dvd a to nakopíruji do xboxu. Případně si to mohu upravit nějakým programem sám?

5. Kopírování. Hry se kopírují přes ftp klienta na klasický HDD od microsoftu, který jsem měl u xboxu?

6. Hry které mám už vypálené půjdou nadále hrát z DVDček nebo RGH spustí jen hry pro něj upravené?

7. V neposlední řadě je HW zásah. Zkrátí se jím životnost xboxu?

Opravdu děkuji za jakoukoliv odpověď a omlouvám se. Možná si ještě na nějaký dotaz vzpomenu. V RGH se opravdu vůbec nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhladom k tomu zesom tiez bol zaciatocnik a sam som si vsetko presiel tak Ti odpisem.

1. nie nejde RGH aplikovat na vsetky druhy nieco o nich je tu> http://www.flashxbox.sk/reset-glitch-hack-jtag-exploit-gligli-tiros-xc2c64a-cpld-xilinxs-xecuter-coolrunner-ii-maximus-stinger-x360glitchip/#clanok

2. nie nemusi vacsinou ten kto robi RGH Ti tam dash nahra najlepsi mozny potom sa aj tak pouziva FSD dash alebo ako ja zatial pouzivam program xexMenu cey ktory spustam hry...nie je to nic zlozite.

3. ako som uz pisal staci doinstalovat xexMenu a ani brasko nebude mat problem.....

4. nestahuju sa specialne verzie normalne iso atie sa upravuju. ak mas HDD priamo v xboxe tak cez program iso2god a ake mas externy HDD tak cez Xbox Image Browser ale tam musis pouzit dve verzie programu jedna vie extrahovat Xgd2 hry a druha Xgd3 ja robim podla nich a zatial slapalo vsetko co som potahal. ked upravis hru treba este vymazat polozku system update

5. http://console-forum.net/tema/134275-kopirovani-her-do-xboxu-a-jejich-spusteni

6. z dvd mozes hrat ale musis mat okrem RGH aj flash mechaniky, lebo rGH nema s flashom nic spolocne....RGH nepouziva mechaniku. v RGH xboxe ak mas mechaniku chova sa ako klasicka dvd mechanika cize prehras len klasicke dvd

7. neviem ci sa krati zivotnost ale zaruka sa straca urcite. myslim, ze nejak rozdiel v zivotnosti nebude oproti klasickemu xboxu, mozno aj dlhsia vzhladom k tomu ze machanika sa nepouziva...

ak som nejak nebol dokonaly v mojich radach neukamenujte ma....chcal som len pomoct.

inak ked si lepsie poprecitujes forum je tu vsetko aj ja som podla fora postupoval a sam som na vsetko poprichadzal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. kdyz budou nove hry casem vyzadovat aktualizaci DB, tak ji budes muset udelat sam (neni to nic extra sloziteho http://console-forum.net/tema/134857-aktualizace-rgh-na-metro-dash-alterantivni-postup-multibuilder) a nebo pokud si na to netroufnes tak ten co ti delal RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu