Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox live kde koupit ???


nero23

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

nero23:hele za ty prachy bych to nekupoval i když to mají v akci,pořád je to zbytečně moc!!!Přímo na LIVE je pořád nějaká akce,takže jsem měl třeba 1 měsíc za 20Kč!Nebo někde něco prostě vychytat!Nedávno jsem na aukčním serveru koupil crysis 2+3měsíce online hraní za 390kč,no neber to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doporučuju čekat na akce přímo přes XBOX Live, přihlásíš se na Live a máš silver, přímo ti to nabídne zakoupit Gold a většinou za super cenu. Já naposledy koupil 3 měsíce gold za 40,- Kč... Kupony v originálních krámech, kamenných obchodech, se skutečně nevyplatí, občas na Aukru je ale něco za slušnou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla nějaká akce? dvou měsíční live se totiž neprodává.

Po delší době jsem se připojil na Live a měl jsem dlouho Silver, nabídlo mi to přímo na Live v Xku Gold za 40,- Kč v nějaké speciální akci, platil jsem to kreditkou, nepamatuji si přesně, zda to bylo na 2 nebo 3 měsíce, nicméně v informacích k účtu mám napsáno XBL Gold 2 měsíce za 40,- Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu