Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypálení hry(16GB) HOW?


Brain32

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den,

Mám dotaz stáhnu jsem hru Forza Motorsport 4, která má 15.7GB a je rozdělena na 2 DVD... To mám každé to DVD vypálit tedy zvlášť na 2 dvouvrstvé DVD a jak se to pak bude instalovat? Děkuji. Nechci to udělat špatně.

Každé DVD do jedné vrstvy,proto se to médium jmenuje dvouvrstvé.Uprostřed hry pak DVD v mechanice fyzicky obrátíš:-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kravitch: Hlavně je to skoro jedno, pro účely xboxu 360 zbytečné, i když samozřejmě funkční

Brain32: Každý z těch souborů vypal zvlášť na DVD+R DL, jen nezapoměň, že Forza 4 je XGD3 formát, tj. potřebuješ upravenou Lite-On vypalovačku s FW burner max (než se zeptáš, tak hledej, o Forza 4 už toho bylo napsáno moooooc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taková média existují ve dvou verzích. DVD-10, které je oboustrané s jednou zapisovací vrstvou (kapacita 8.75GB) a DVD-18, oboustrané a má dvě vrstvy na každé straně (kapacita 15.9GB).

Měl jsem napsat v případě, že by se dalo někde koupit. O existenci vím, ale v praxi je nikdo nevyrábí a neprodává. Ale možná jen špatně hledám. DVD10 se prodává běžně, DVD18 ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu