Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zasek pri spusteni iso loader


yuuji

Recommended Posts

Prosim mam takovej problem...proste z niceho nic mi zaclo blbnout psp. Mam psp 3004 6.20. Pri zapnuti homebrew jeste funguje ale jakmile pote zapnu iso loader tak se naskoci bila obrazovka na ni jejich logo jako obvykle a je zaseknute. Kdyz ho vypnu tak jde velice tezko zapnout a to tim zpusobem ze hori zelena kontrolka ale nejde display a nejsou slyset ani zadne zvuky...po nejake dobe to zas pujde zapnout (treba az na 4. pokus) a psp zase funguje uplne normalne. Muzu na nem delat vsehchno i hrat hry pres eboot i originalky atak...ale proste se to takhle zasekne. JJo a jeste kdyz ho vypnu sam tak pote mam taky problem ho zapnout. prosim pomoc...vubec si nevim rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, vy*er se na isoLoader, ten už se téměř rok nepoužívá. Už skoro rok existuje CFW, který má iso loader v sobě zabudovaný a ten CFW je dokonce nastálo. Takže si tam dej 6.20 PRO B10 Permanent http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-b10-aktualizace-14-12-2011 jak už jsem psal, tento cfw má oproti tomu tvému plno výhod např. je nastálo, už nepotřebuješ ISOLoader, hry na tom jdou komplet všechny, jdou tam i PSX hry, nejsou s ním žádný problémy, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kdyz to chci dat docasne a pkkusim se to zpustit tak se mi to zase sekne jako u toho homebrew...proste se ozve takovej ten zvuk pro zpusteni aplikace a pak se to sekne...je tam bila obrazovka s napisem psp a nic nejde delat...a to na trvalo to mi zas nejde spustit ze to chce mit zpusteny ten homebrew :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé používej tlačítko edit, aby jsi nepsal několik příspěvků za sebou. A za druhé udělej to, že vypni úplně PSP, dlouhou dobu podrž vypínátko, nebo vytáhni na chvilku baterku, tím se zbavíš toho starého HENu. Pak tam zkus dát to dočasně a potom permanentně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ted mi to zas pracuje uplne normalne a de uplne vsechno. Ja to vubec nechapu. o jsem zkousel ze jsem vyndaval baterku aj uplne vypnuty jsem to mel ale t docasne tam nejde a to na trvalo je tam neco napsany...ted uz nevim co ale kdyz to dobehne tak se nic nezmeni...zkratka to musim zpoustet pres ten iso loader...ale ted to jde. Vanze je to divny. Mozna to chtelo jen trochu odpocinout

...ah tak uz vim co je pricina problemy...zacne mi vzdycky blbnout kdyz ukoncim pres tlacitkou home naruto ultimate ninja heroes. U ostatnich ted au tech co jsem zkousel to neblbne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu