Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

forza 4


pigis

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čau lidi...mžná už to tady je ale nenašel jsem to....řebuju radu...stahl jsem si forzu 4...když jedu závod třeba s corvette tak se mi sekne zvuk a asi po 2 minutách i hra...neví někdo co s tím ??

Máš správně vypáleno pomocí Liteon iHAS tj kompletně bez oříznutí na média Verbatim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam vypalovačku za 2 litry :D tak snad by neměl být problem ne ? to by mělo jít

Podívej se tady po fóru,zbytečně se opakovat, vše je tu popsáno.Že máš vypalovačku za 2 litry je fajn, takovou bych taky chtěl, ale škoda, že ani za ty peníze nevypálí xbox ISO pořádně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Heh ja tady vsude ctu jak vypalovani pres Notebooky je strastny atp. a ja pres muj notas palim jak nic a jede mi vse vcetne forzy 4, GoW 3 atd .

Sranda ^^

Btw: doufam ze tu hru mas na verbatim ? Jestli ne tak se ani nedivim :) na ty XGD3 je verbatim nutnost .

Některé kombinace vypalovaček a médií fungují dobře, ale obecně se doporučuje verbatim a stolní LG nebo Lite-On vypalovačka, protože jsou výsledky obecně zdaleka nejlepší. Jinak o Forze 4 se hodně psalo, že někomu prostě šla v pohodě bez iXtrebe max burneru jen na obyčejném mediu, někdo měl velké problémy, nemám teď chuť ten topic hledat, ale někde tu je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu