Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3/ 60GB mechanika a...


3skac11

Recommended Posts

tak jsem u mé console vyměnil laser ale nějak sem nepokročil a furt to je stejný. Dema ani hry mi nejdou spustit. Ještě mě napadlo, že původní majitel vyměnil mechaniku ale nevyměnil desku s jedinečným kodem. Nic jiného mě nenapadá. Dá se nějak kod vyčíst?

Prott: nezpomínáš si, když si měl nefunční laser, tak klasická DVD filmy a hudební CD ti šli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zjistíš to tak, že se špatným laserem se ti v rohu při vložení disku ukáže symbol "čtení" (točící se kroužek, disk, nevímco...). Pokud je nespárovaná mechanika, tak se nestane vůbec nic (alespoň tak to bylo u mojí PS3jky).

Btw. je taky možný (i když nepravděpodobný), že se ti rozbila elektronika v mechanice (a ne laser).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když tam dám načíst obyč hudební CD tak to po několik minutách načte ale při přehrání se objeví data corrupted a chyba 80031208. Jinak mechanika se chová, tak že disky normálně načitá - tzn. že se v mechanice disk točí a je slyšet jak jezdec jezdí a načítá. Ale v menu ps3 nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak si tím pomůžeš? Jediný, co zjistíš je to, že elektronika nebude spárovaná s druhou konzolí. :)

Když už máš tuhle možnost, tak by bylo lepší vzít na zkoušku mechaniku z konzole č. 2 (+ dát do ní ovládací desku z konzole č.1) a celou mechaniku vyzkoušet v konzoli č.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám stejný problém. Mám mechaniku 410 s ps3 po ylod a 400 co byla v nove PS3 (K.O mechanika) ,, Přišla mi PS3 CECHK03 80gb kde měla být nefunkční mechanika 410 ale jak sem otevřel Ps3 byla tam 400. tak jsem ji tam nechal,zformatoval hdd,UPDATE atd. Tet jsem koupil BF3 na HDD se Store a jedno demo. Když zapnu hru tak jen černá obrazovka,zkoušel jsem Ps3 bez mechaniky,s 400 i 410 a pořad mi nejede ani demo ani Bf3. Nevím co mám dělat. a podle mě ta 400 co byla v te 80gb tam nepatří protože se všude píše že tam patří 410

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuším,že 40gb,60gb a CECHK co jsem měl doma měli stejný konektor z mechaniky do zákl. desky, jen se lišil kabel délkou a umístěním konektoru na zákl. desce. Kdežto cechl už ml úplně jiný a to tak, že byl a dost tenčí. Ale už je to dýl a nespomínám si. ZDe je foto mé 40gb - mechanika 400AAA

post-38188-14687159562878_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předpokládám, že už někdo zkoušel měnit mechaniky s tím ,že to pojede, ale nemyslel, že musí vyměnit aji desku s ID. A byla ta mechanika když jsi to koupil zapojena do základní desky?Zníš minulost console?Tady máš víc foto mé 80gb console-mechnaiky, taky CECHK - 410

post-38188-14687159584823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu