Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3/ 60GB mechanika a...


3skac11

Recommended Posts

Jo Jo. Dík moc. Tahle mechanika cos mi ted vyfotil tam měla být( Tu mám po Ps3 s YLOD kterou jsem tam chtěl dát) v te 80gb měla být tahle ale byla tam 400.

Ten co mi to prodavál řekl že ma doma jednu konzoli 40gb 400 a 80gb 410. poslal mi tu 80gb,,ale je u ni mechanika jak kdyby s te 40gb,,takže sem mu napsal at mi vyfoti spodek mechaniky u te 40gb,,doufám že to je zaměněné jinak nevim

Obje dvě PS3 od někoho dostal,,od jednoho človeka a u obou nešli mechaniky,, vic o tom neví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,

Když jsem si v ps3 měnil pastu, pak jsem to poskládal,zapojil zdroj abych zkusil jestli to jde. Mechaniku jsem nechal venku a najelo to do XBM.

Chtěl jsem spustit multiman (nešla žádná aplikace) a bez mechaniky v ps3 nešel. Zapojil jsem mechaniku a multiman šel.

Dá se nějak odpojit mechanika a hrát hrát hry z HDD ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps3 je na mechanice zavislé, max by mělo jít zapojit desku s ID a mechaniku dat ven. Pak by to mělo fungovat, ale beztak na nějaké hry potřebuješ mít blueray disk v mechanice.

zdravím mam CFW ps3 s odpaleným laserem a pres MM a gaia magera rozjedu zatim kazdou hru bez BD_rom v mechanice jedina hra s kterou nemuzu rozjet je BLUR

dnes jsem napriklad pretahl do PS fallout new wegas což je nova hra a jede bez BD v mechanice jeste treba battelfield 3 a dirt2 a dead space a crisis2 a GTA complet edition atd atd atd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu