Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Image Browser


Recommended Posts

Kde najdu funkcni Xbox Image Browser. Trosku jsem hledal, ale co jsem stahnul tak nefungovalo. Potreboval bych nejak extrahovat iso soubor. Jeste teda doplnim, ze mi to pise nejakou chybu se souborem:

mscomctl.ocx

navic muj Norton program Xbox Image Browser asi taky moc nemusi. Ale to je v celku fuk. Tomu se nelibi porad neco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde najdu funkcni Xbox Image Browser. Trosku jsem hledal, ale co jsem stahnul tak nefungovalo. Potreboval bych nejak extrahovat iso soubor. Jeste teda doplnim, ze mi to pise nejakou chybu se souborem:

mscomctl.ocx

navic muj Norton program Xbox Image Browser asi taky moc nemusi. Ale to je v celku fuk. Tomu se nelibi porad neco :)

Funkční to je, znovu to stahovat nemusíš jestli je ta chyba ta hlášená chybějící zaregistrovaná knihovna mscomctl.ocx, stačí ji korektně stáhnout a v systému zaregistrovat.

1) Stáhnout třeba tady

http://www.majorgeeks.com/files/mscomctl.zip

Pro win7 (32 bit)

2) Rozbalit do C:\WINDOWS\SYSTEM

3) Levý klik Command Prompt/Run As administrator

4) CD C:\Windows\system

5) regsvr32 mscomctl.ocx

Tím je zaregistrováno

Na Win7 (64 bit) je to stejný, akorát složka je C:\Windows\SysWOW64

a spustit jako admin je potřeba "Regsvr32 c:\windows\SysWOW64\MSCOMCTL.OCX"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam jen jeden ucet...a na nem jsem prihlaseny. Neexistuje nejaky jiny program na extrahovani iso souboru?

[TABLE=width: 651]

[TR]

[TD=class: xl146, width: 382]Xbox360 Iso Extract v0.6[/TD]

[TD=class: xl145, width: 269]http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=706287[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu