Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký Android si vybrat? Otázky před koupí, rady a tipy


Negto

Otázka

17209831951787883743.png

Jaký telefon si vybrat? Otázky, rady a Vaše tipy

- Jelikož se množí podobná; témata, rozhodl jsem se, že uděláme jen jedno a zde se můžete ptát i na tipy a různé cenové akce

- Téma slouží k tomu, aby jste požádali o radu ohledně výběru telefonu

- Můžete napsat cenovou hranici a počkat na nějaký tip od ostatních uživatelů

- Pokud nejste rozhodnuti o koupi telefonu a chcete znát + a -, topic je pro VásTímto taky prosím, aby jste podobná témata již nezakládali, děkuji

- Pokud máte nějakou cenovou akci, nebojte se o ní tu s námi podělit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
zdravim já jsem našel tohle htc za 6990kč

http://www.korunka.cz/hudebni-mobilni-telefony/htc-evo-3d

co na to říkáte sleva přes 50%

Na alze mají za stejnou cenu http://www.alza.cz/htc-evo-3d-d254246.htm?kampan=heureka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja stejnak si ho chci koupit docasne sem pevne rozhodnutej koupit si sony xperia s ale jeste nevysel takze ted premyslim co si koupit prozatim a pak to dam zene nebo to strelim momentalne totiz nemam telefon tak se rozhoduju mezi tema trema... a co sem videl srovnani na youtube tka me prijde ze nexus ma proti iphonu lepsi display a je rychlejsi ale tak video muze klamat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, uvažuji o koupi Samsungu SII nebo Samsungu Note ale stále zvažuji je tady někdo kdo by mi poradil? Četl jsem si už pár recenzí na oba telefony, ale spíše by mě zajímalo zda někdo přešel z SII na Note a jak to hodnotí. Já osobně jsem do teď používal Nokii N82 :D :D :D ale ta se mi teď totalně už rozpadla a tak uvažuji o těchto dvou telefonech.

PS: předem díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě je jedno jaký telefon s Androidem koupíte ... Základ je stejný liší se pouze HW ... Tudíž pokavad si někdo koupí telefon za 15k a druhý za 6k budou telefony stejné když se podíváte na Op. systém ... Lišit se budou jen po stránce výkonové ale k otázka je k čemu to je dobré když telefon za 6 vám udělá stejnou práci jako za 16k s androidem ... Budete tam mít stejné aplikace , stejný software ...Mám Lg optimus Black a srovnával sem s S2 a žádný zásadní rozdíl jsem tam neviděl krom výkonu ve 3d ale k čemu to je dobré když na mě mobilní hry nebaví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chci si koupit SE live with walkman.

Hlavní výhody: lepší zvuk, rychlejc se dostanu do menu hudby, cenová dostupnost, rychlost.

Telefon jede prý naplno, bez lagů a samorestartovaní. Po vás bych chtěl jen to, jestli jsem se v něčem co jsem napsal zmílil.

PS: předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chci si koupit SE live with walkman.

Hlavní výhody: lepší zvuk, rychlejc se dostanu do menu hudby, cenová dostupnost, rychlost.

Telefon jede prý naplno, bez lagů a samorestartovaní. Po vás bych chtěl jen to, jestli jsem se v něčem co jsem napsal zmílil.

PS: předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj

Hledám mobilní telefon s androidem, cenově do 5000,-Kč může být i použity, ale plně fuknční a v celkovém dobrém stavu. Hodně se mi líbí mobily od HTC, ale klidně přivítám i jinou značku. :) Prioritou je pro mě rychlost telefonu, plynulost, a celkově displej a jeho odezva. Popřípadě jestli náhodou v takové cenové mezi není lepší koupit použitý iPhone 3GS.

Předem díky za všechny odpovědi. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus i třeba sehnat použitý HTC evo 3D nebo už jsem viděl i (sice za 5500,-) Samsung galaxy s II.

Jak tady píšou že Iphone má lepší výkon tak tomu nevěř...

Už jen to že Iphone má 512 ramku a 1gb procesor a Evo má 1gb ramku a 2x 1gb procesor mluví o "výkonu"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus i třeba sehnat použitý HTC evo 3D nebo už jsem viděl i (sice za 5500,-) Samsung galaxy s II.

Jak tady píšou že Iphone má lepší výkon tak tomu nevěř...

Už jen to že Iphone má 512 ramku a 1gb procesor a Evo má 1gb ramku a 2x 1gb procesor mluví o "výkonu"...

Tak to se šíleně pleteš.. Já jako vlastník Androidu (dokonce jsem měl i HTC Evo 3D) naprosto nesouhlasím. Iphone je výkonější a rychlejší.. Může za to hlavně IOS, které je vždy o několik kroků dále. A to, že má třeba menší ram nebo výkon procesoru je hlavně o tom, že to nepotřebuje. Naopak zvyšuje výdrž telefonu, který je také jeden z důležitých faktorů. To je fakt, který člověk pozná na první pohled. Pořád jsem se třeba nedokázal smířit s tím, že můj předešlej IPhone 3gs měl rychlejší odezvu displaye než Samsung Nexus.. Marně jsem hledal Androida, který by se tomu vyrovnal.. No a když si pak člověk uvědomí, jak je na tom 4gs? Prostě nesrovnatelné. Já mám Android, ale to hlavně kvuli ceně, nebudu tu ale tvrdit, že je srovnatelný nebo dokonce výkonější než Iphone 4gs, protože je to naprostý nesmysl.. Iphone je na trhu špičkou, nyní teprve přichází smartphony, které se mu můžou rovnat.. Samsung Galaxy sIII a to je asi tak vše, nicméně je to pádlo, kategorie, kterou prostě z principu nechci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No je pravda že u froya to byl hnus ale s ICS je to znatelně lepší. Výkon iphone je otřesný jako nezlob se na mě ale TEPRVE do Iphone 4 začali dávat HD video... Což u telefonu za 20k (i v předešlí generací) Mělo být už dávno... IOS je plynulejší to ano ale iphone není výkonnější. Toť můj názor, jsem odpurce iphonu a asi vždy budu... Nepotřebuji patřit k lidem co chtějí mít předražený telefon. Prostě mi nesedí poměr cena výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to se šíleně pleteš.. Já jako vlastník Androidu (dokonce jsem měl i HTC Evo 3D) naprosto nesouhlasím. Iphone je výkonější a rychlejší.. Může za to hlavně IOS, které je vždy o několik kroků dále. A to, že má třeba menší ram nebo výkon procesoru je hlavně o tom, že to nepotřebuje. Naopak zvyšuje výdrž telefonu, který je také jeden z důležitých faktorů. To je fakt, který člověk pozná na první pohled. Pořád jsem se třeba nedokázal smířit s tím, že můj předešlej IPhone 3gs měl rychlejší odezvu displaye než Samsung Nexus.. Marně jsem hledal Androida, který by se tomu vyrovnal.. No a když si pak člověk uvědomí, jak je na tom 4gs? Prostě nesrovnatelné. Já mám Android, ale to hlavně kvuli ceně, nebudu tu ale tvrdit, že je srovnatelný nebo dokonce výkonější než Iphone 4gs, protože je to naprostý nesmysl.. Iphone je na trhu špičkou, nyní teprve přichází smartphony, které se mu můžou rovnat.. Samsung Galaxy sIII a to je asi tak vše, nicméně je to pádlo, kategorie, kterou prostě z principu nechci..
Přesně tak, s iOS mám taky nějaké zkušenosti a musím říct že vesměs jenom pozitivní, až na potřebu vše synchronizovat přes iTunes a chyběl mi klasický mass storage. Bojím se právě u androidu častých pádu a záseku systému, tohle vím že se u iOS nestane. Taky mě láka App Store, na kterém najdu vše na co si jen vzpomenu. Oproti tomu mi Android Marketplace příjde chudší.:frown: Každopádně nevím, jestli bych byl schopný sehnat iPhone 3GS v dobrém stavu, aspoň s 16gb pamětí a plně funkční do 5000,-Kč :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No je pravda že u froya to byl hnus ale s ICS je to znatelně lepší. Výkon iphone je otřesný jako nezlob se na mě ale TEPRVE do Iphone 4 začali dávat HD video... Což u telefonu za 20k (i v předešlí generací) Mělo být už dávno... IOS je plynulejší to ano ale iphone není výkonnější. Toť můj názor, jsem odpurce iphonu a asi vždy budu... Nepotřebuji patřit k lidem co chtějí mít předražený telefon. Prostě mi nesedí poměr cena výkon.

Ano, to už je věc druhá, cena poměr výkon je prostě u Iphone horší, i když zase.. Iphone mimo jiné nabízí ještě další výhody.. A tím jsou, že pokud má člověk další zařízení od Apple, pak je synchronizace uplně někde jinde.. Přijdeš domů, zapojíš Iphone do Macbooku a je to. Je pravda, že první nastavení trvá trošičku déle, ale po té už je vše naprosto rychlé - doslova minutová záležitost, neřešíš to, do jaké složky nahráváš, na obou nebo i více zařízeních najdeš vše na stejném místě.. Druhým a asi tím nejpodstatnějším rozdílem mezi tvým HTC evo 3D a Iphonem je konstrukce - kde jak po designové tak hlavně materiálním je Iphone né o jednu nebo dvě třídy jinde, ale je to uplně jinej Sport. Zatímco tvoje HTC bude po roce vypadat onošené, začnou ti skřípat plasty uvnitř telefónu, tak Iphone bude vypadat, fungovat stále novým dojmem a to i bez použití ochraných fólií atd. (samozřejmě, pokud se k tomu člověk nechová jako prase). A tím se dostávám k jádru, které se týká prakticky všech produktů nejen v elektronice, ale v technologiích jako takových.

Odbočím a vemu třeba svůj Macbook. Tomu už jsou dva roky. Když se na něj po těch dvou letech podívám, vidím před sebou nový Laptop (bez škrábance, vrzajících pantů, vylomené patice.. Po těch dvou letech vypadá moderněji, než 99,5% notebooků. Nepřeinstaloval jsem ho ještě ani jednou. Pokaždé odklopím obrazovku a můžu pracovat. Pro mě tento laptop bude fungovat ještě dalších 6-7 let. Za tu dobu bych pořídil další 3-4 laptopy a po každém půl roce bych nadával, že už je zase ten noťas zasekaný a musím ho přeinstalovat, s čímž jsou spojené další věci jako zálohování, můj drahocený čas atd.

Proč o tom všem ale vůbec mluvím? Trh prostě donutil výrobce vyrábět produkty pro masu. Tím jsou notebooky za ceny 6-20 tisíc korun. Notebooky, které jsou přímo vytvořené pro dvou letý provoz, kde se postupně vylamuje patice, vrzají panty až se jednoho krásného dne vylomí z plastu (z mé osobní zkušenosti). A nekonečné čekání na start laptopu. Výdrž baterie je při plném používání sotva 3 hodiny ( a to výrobci uváději třeba i 9 hodin).. Antivirus, který je snad tou největší zlodějinou, která se na PC nachází.. Prostě je to o tom, že si připlatíš, ale za ty peníze dostaneš kvalitu. Ultimátní produkt na který se můžeš stoprocentně spolehnout..

Určitě jsou lidé, kteří mají Apple jen kvuli značce. Ale je opravdu značka tím, proč něco odsuzovat? Právě naopak, značka je něco jako podpis.. Podpis kvality produktu, a na to většina společností vyrábějící produkty pro dvou letý záruční cyklus vůbec nehraje - nezajímá je to, jak je produkt kvalitní. Ale jak zapůsobit na koncového zákazníka parametry jako x gigabitů ram, super našlapanej proccesor, super ultra grafická karta a při tom to ještě stojí méně peněz?? K tomu tam dají ještě pár certifikátů zaručující rádoby určitou kvalitu.. :) A tak většina Českých domácností je řešena tak, že je většina produktů náhodně vybírána v závislosti na ceně a officiálních parametrech. Funkčnost, Kvalita provedené práce a Značka (splňující vše zmíněné) je pro Českou společnost něco nepodstatného a přehlíženého.

Postupně se to samozřejmě mění, ale tento proces ještě hodně dlouho potrvá. Ve čtvrteka v kanclu poslouchám kolegu naříkající nad jeho rok a půl starou nokií, polorozpadlým laptopem a vytahuji svůj o rok starší mac, který pořád vypadá jako žhavá novinka.. A on, který mě při koupi na začátku říkal, že jsem blázen sám poznamenal.. Už mám dost těch levnejch křápů na dva roky. Honzo, měl jsi pravdu. Jeho další laptop bude mac a už pečlivě vybírá, který.. :)

A takhle pomalinku celý tenhle procces trvá - I já jsem tvrdil o někom dříve, že je blázen, že si pořídí mac a uběhne pár let a jsem to právě já, který si tuto značku nemůže vynachválit.. :) Stačí k tomu pár let v pracovním procesu, kde už člověk prostě nemá čas a chuť něco donekonečna zlepšovat, opravovat.. Hrát na tom hry atd. :)

Tady se podívej a pochopíš, kde je největší rozdíl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mušák: neměl by být s tím problém :)

Predator: Díky :)

Jeniczech: No ta konstrukce může být horší ale Iphone vylepšil konstrukci až u 4ky, předešlé modely měli hodně nedostatků (prasklé sklíčka + kryt )

No já využiji telefon kolikrát jako masstorage (nebo jak se to píše) což u Iphone není vždy možné.

A moje EVO je v pohodě :) Sice už dostal zabrat ale stále působí dobrým dojmem :)

O noteboocích nemůžu nic soudit, měl jsem sice meca půjčeného ale nemohu soudit v tomhle tom jsem "lajk".

A k tomu videu tohle to je prostě reklama pro Apple, určitě tam nebude nic špatného :)

A jen tak pro zasmání :D :

http://www.videacesky.cz/skece/iphone-4-versus-htc-evo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu