Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký Android si vybrat? Otázky před koupí, rady a tipy


Negto

Otázka

17209831951787883743.png

Jaký telefon si vybrat? Otázky, rady a Vaše tipy

- Jelikož se množí podobná; témata, rozhodl jsem se, že uděláme jen jedno a zde se můžete ptát i na tipy a různé cenové akce

- Téma slouží k tomu, aby jste požádali o radu ohledně výběru telefonu

- Můžete napsat cenovou hranici a počkat na nějaký tip od ostatních uživatelů

- Pokud nejste rozhodnuti o koupi telefonu a chcete znát + a -, topic je pro VásTímto taky prosím, aby jste podobná témata již nezakládali, děkuji

- Pokud máte nějakou cenovou akci, nebojte se o ní tu s námi podělit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ahoj

chci si koupit telefon,ale nevím který.Nejlépe sony nebo samsung.měl by mít dobrý foťák nejlépe s bleskem,dobrý procesor a ramku,dlouhou výdrž baterie(chci to na hudbu a hry),velký display,dobrý reproduktor.cena tak max do 9 000 Kč

Tedka šla s cenou docela dolů Samsung Galaxy S2 dá se sehnat do 7k ... Minulí rok patřil k tomu nejlepšímu co se dalo sehnat. Nebo si počkat na Nexus od LG který bude mít 4jádro a cena 8gb verze by neměla přesáhnout 9k. V zahraničí by měl tento Nexus stát okolo 5800kč . Takže by jse vyplatilo si pro něj zajet třeba i do německa , a koupit ho vv officialním Google shopu.

A pokavad by jsi vysloveně nešel po androidu , třeba by se dal i do 9k sehnat Apple 4 v bazaru .) když už je venku ta 5generace . O tom bych uvažoval asi nejvíc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tedka šla s cenou docela dolů Samsung Galaxy S2 dá se sehnat do 7k ... Minulí rok patřil k tomu nejlepšímu co se dalo sehnat. Nebo si počkat na Nexus od LG který bude mít 4jádro a cena 8gb verze by neměla přesáhnout 9k. V zahraničí by měl tento Nexus stát okolo 5800kč . Takže by jse vyplatilo si pro něj zajet třeba i do německa , a koupit ho vv officialním Google shopu.

A pokavad by jsi vysloveně nešel po androidu , třeba by se dal i do 9k sehnat Apple 4 v bazaru .) když už je venku ta 5generace . O tom bych uvažoval asi nejvíc :D

Já bych chťel jeden z ťehlech:

Sony xperia J

Xperia ios

Xperia arc

Xperia arc s

Htc senzation XE

Htc Evo 3D (toto je jako poslední možnost)

Odoslané z GT-S5830 cez Tapatalk 2

Upraveno uživatelem Carl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau, uvažuji o koupi androida, ale moc nerozumím rozdílu při koupi u operátora nebo jinde v prodejně. mohl by mi to někdo prosím objasnit? jestli tomu rozumím dobře tak u mobilů od operátora jsou jiné updaty než u těch ostatních? díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jediná výhoda je že když si k tomu pořídíš nějaký tarif budeš mít telefon levnější. Naopak nevýhoda je že telefon může být bloknutý jen pro kartu operátora u kterého to kupuješ.

Teď mám Nokii od T-Mobilu a mám kartu u O2, ale spíš mě zajímaly ty aktualizace os, který jsou u těch brandovaných telefonů, jestli jsem to pochopil dobře, v polštině? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj hele před rokem byla stejná akce na alze a to cena 6799 kč a čekalo se na něj 1 měsíc já sem ho koupil za 7500 jinde a nejsem moc spokojený za 8 měsíců miještě nespadl mám na něm silikonovej kryt i folii a 2x až 3x tejdně se zajebne display musis rozsvitit display obcas i 2x až 3x a efekt 3d využívám jen jako pochlubení kámošům co to neznaji přitlačil bych pár set a bral S2ku je podle mne lepší... navíc sense 3.6 nic moc.... to si samsung nejede...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mám taky htc EVO 3D sice už byl 2x na reklamaci (samovolně se vypinal) ale reklamace vždy do 14ti dnů hotová a ted už konečně funguje v pohode. Ale to se podle me může stát u jakýkoliv značky, jen proste vadnej kus nejspíš. Mám ho rok v ty dobe za sedm tisíc, když galaxy S2 stala nejmíň 13 tisíc.. s2 má segra a az na lepší foťák je to stejný a v ty době za polovic. Obecně je to dobrej telefon fofoťák nic moc, ale dostacujici na občasný vyfoceni. Už s ním bylo i docela velkou silou hozeno o zed (ne mnou) čekal jsem že Ho budu hledat po kouskach a k mymu překvapení byl úplně bez skrabnuti, takže konstrukce je víc nez dobrá. Telefon neshanim, takže nevim jak se pohybujou ceny, ale ve svy době, nejlepší poměr cena/výkon a ja jedině doporučuju, i po těch dvou reklamacich.. navíc 3D příjemný bonus navíc.. viděl jsem sice jen dva filmy, ale beru to jako tresnicku na dortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaute měl bych dotaz .. :D Chtěl bych si koupit Google Nexus 7 a zajímají mě Vaše názory .. Chtěl bych hlavně hrát hry !! :D jako je ten Subway cosik a ta česká hra.. Rozjede to tento tablet? Co plynulost ?Jaký obal bych měl koupit? A celkově .. Myslíte že se Nexus vyplatí? to že vzádu není foťák mě nevadí protože nebudu s tabletem fotit -.- :DD

Předem díky všem ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vasilko, znamy ma Nexus 7 a nemuze si ho vynachvalit. Pari na tom posledni verze 3D her a vse v pohode. Vic k tomu neporadim. Obal je na tobe, muzes si k tomu poridit i klavesnici vcetne pouzdra, nebo ciste jen kozene na zavirani, mozna na to primo vyrabej takovou tu predni stranu s prichycenim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

martinmach111 - GoClever nedoporucuji at uz je to jakakoli verze zarizeni. Za tu cenu si clovek muze poridit lepsi pristroj. Pokud ale nechces utracet a nechces kvalitni podporu ze strany vyvojaru aplikaci a her, tak si to porid, na filmy a klasickou praci je dostacujici, neco malo si urcite taky zahrajes, ale nepocitej s necim opravdu nabusenym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pisu to proto ze je to pravda...

Mel jsem v ruce vsechny ipady.. (1,2,3,4 + Mini) a ze strany androidaku to proste bylo hrozny.. (jmenovite treba Asus transformer prime optimus - a za tu cenu hrozny..)

Jedna vec je jak to vypada na papire, druha jak se to chova v realu.. napr. to ze ty tablety od asusu diky zadnimu krytu nechytaj (skoro) zadnou wifu, nikde nezmini atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohu potvrdit měl jsem Iphone 3GS (rok výroby cca2009) 1 nebo 2jadra o 600MHz ram 250mb a ted mam (bohužel) Samsung S3 TZV. 4jádro 1.4Ghz ram 1GB a rychlost je skoro stejná ... :D :D možná tak o 15-30% ... jediná výhoda je v rozlišení a barevnosti displeje :D takže ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak doporučoval bych Nexus 7 I nebo II, ale na II si budete muset počkat. Do jiného druhu bych už nešel, skvělá rychlost, rozjedeš na tom vše a vychází na ně aktualizace jako první, ne jak u Samsungu 1,5 roku pozdějc :):thumbup:

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste se vyjadrim k ty 7cce... tu jsem mel na vyzkouseni taky a je pravda ze je to z android tabletu asi nejlepsi moznost, sice bych stejne volil ipada mini .. ale i ta 7cka se hejbe slusne

Jde o to co preferujes, jestli otevrenej system (android) nebo zavrenej (ios). Nicmene zase se nenech zmast, ze je tak zavrenej jak vypada.. pisnicky a filmy do nej muzes nahravat kabelem a pretazenim stejne jako do androidu. (nebo jestli jsi na stejny wife tak pres wifi sit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu