Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oprava YLOD bez otevření PS3!


DREGAN605

Recommended Posts

Tak dnes mě po skoro pětileté bezproblémové zkušenosti s PS3 potkal YLOD :cry:

Po hledání ruzných návodů na internetu jsem našel něco co mi pomoho :idea:

Mě to poslouží k přenosu dat na novou konzoli, protože YLOD lze trvele opravit jen

.

Určitě doporučuji vyzkoušet.

Jen doplním:

-PS3 jsem zahříval 10min

-po absolvování tohoto zákroku jsem ji nechal 2h v klidu vychladnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle metoda stejne jako byla na xbox podobna (ručníky) řekl bych je až to poslední co vás napadne

nejlepsi je servis (jak jinak)

pak bych zaradil tuto ohřívací metodu

zahrat si s konzoli fotbal či jinou velmi nasilnou a vtipnout hru (když už nefunguje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle metoda stejne jako byla na xbox podobna (ručníky) řekl bych je až to poslední co vás napadne

nejlepsi je servis (jak jinak)

pak bych zaradil tuto ohřívací metodu

zahrat si s konzoli fotbal či jinou velmi nasilnou a vtipnout hru (když už nefunguje)

každá věc má svojí cenu, budeš se divit dokonce i vadná PS3, rady jako ty dávají lidé co si věcí moc neváží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken90: S čidlem teploty to nemá nic společnýho - je to vlastně jen amatérskej pokus o reflow (kterej toho víc zničí než opraví + vydrží asi tak 5 minut).

Když už někdo nemá horkovzdušnou pistoli (a nechce si jí půjčovat), tak ať to alespoň rozdělá a strčí desku do trouby ... i to je mnohem lepší metoda než tohle. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak horkovzduska je urcite lepsi nez trouba když se to umí+novÁ pasta+nakej ten přídavnej vetrak a neni co resit,ČIDLA TEPLOTY?tenhle detskej strašak stím nema nic co dělat,ALE I KDYBY tak by to bylo to nejmenši!!při pokusech o opravu jako ručníky atp..... ODCHÁZÍ CELÁ DESKA,,JÁDRA PROSTE ZRALÉ NA VYHOZENÍ, NEBO DOPORUČUJI SI TU DESKU NECHAT ZARÁMOVAT JAKO PŘIPOMÍNKU VLASTNÍ BLBOSTI :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže data úspěšně převedeny do nové SLIM verze, pro mě měli větší cenu než samotná ps3.

Jinak PS3 jsem věnoval kámošovi a pořád drží :cheesygrin:

Samozřejmě, že jsem uvažoval o servisu, ale dávat 2000kč bez jistoty vyřešení tohoto problému se mi nechtělo.

Ze zkušeností od lidí na netu jsem se dočetl, že reflow stejně moc dlouho nevydrží, takže proto jsem se rozhodl zkusit tuhle rychlou docela brutální metodu a vyšlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zkušeností od lidí na netu jsem se dočetl, že reflow stejně moc dlouho nevydrží, takže proto jsem se rozhodl zkusit tuhle rychlou docela brutální metodu a vyšlo to.

Reflow vydrží klidně půl roku (s horkovzdušnou pistolí, profi. reflow vydrží klidně víc než rok), ale musí se udělat dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím

dá se nějakým způsobem Yold odstranit trvale? Mám slim verzi a tam se snad zatím s yold efektem nikdo nesetkal ale přemýšlím že za pár korun koupím synovi na aukru PS3 do pokojíčku a ty starší konzole bývají levnější ale zas co když se tam objeví tahle vada, dá se to nechat opravit a popřípadě na kolik by to vyšlo?

Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu