Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX 360 s ATX zdrojem...


sharemans

Otázka

-(Tak to vypadá že nikdo nemá na prodej zdroj pro jasper 150W/12,1A...?:cry:)

-(Jsem v situaci že mi xko hází "RROD" 0001 a nemám možnost půjčit si zdroj ani ho koupit za rozumnou cenu...)

-(Proto vidím jako nejlevnější variantu ATX zdroj-pokud by měl někdo nefunkční zdroj za nějakou symbolickou cenu

použil bych z něho šňůru do xka,nechci zdroj hned rozebírat jestli zjistím že to není zdrojem ale třeba mosfety...)

-Nikde na fóru a na žádných .cz stránkách jsem k tomuto nic nenašel...

-Vygooglil jsem toho poměrně dost ale moje angličtina je dost slabá a google překlad dost mizernej...

-:!:Potřeboval bych tohle téma probrat s lidmi kteří tohle zapojili a mohou poradit ze zkušenosti:idea::!:,konkrétně mi jde o zapojení modrého vodiče aby xko vyplo ATX stejně jako to dělá s původním zdrojem...?

Předem děkuji všem za případné zkušenosti,info a možné nabídky funkčních/nefunkčních zdrojů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdroj na fata se dá koupit za cca 200,- Kč na aukru, nepřijde mi to jako moc, zkus se podívat tam. Např. tady, ale myslím, že to není zrovna Jasper, ale na aukru se docela objevují nějaké zdroje na xko nebo i tady na fóru v sekci prodej lidi prodávají zdroje po RROD, stačí sledovat, myslím, že se dá sehnat...

Jinak nevím, zda někdo zkoušel ubastlit napájení xka z ATX zdroje, i kdyz takový rozdíl v tom být nemůže...

Jen si říkám, že když máš RROD, proč řešíš funkčnost zdroje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu