Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation Plus... Zakoupit: Ano, ne a proč?


DeutscheSoldatCZ

Recommended Posts

Dost by mě zajímalo jak to opravdu je, v různých článkách se dá dočíst pár věcí, ale zajímalo by mě víc... mohli by jste mi poradit?

-Jak je to s FREE hrama: jedná se pouze o mini hry nebo jde i o plnohodnotné hry jako je třeba Call of Duty a jiné...

-Při stažení plné hry omezené hraní na jednu hodinu: Trofeje které otevřu uloží se mi do karty? Jde stáhnout hru víckrát? a lze nějak obejít třeba přenastavením času konzole nebo odpojením od internetu aby hra byla na déle?

Popřípadě jiné výhody/nevýhody

Tipy a názory... Díky (jinak podobné téma jsem nenašel, kdyby tu někde ale bylo tak se tímto omlouvám a jednoduše delete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

- tak free hry jsou tam někdy dobré,ale co vím,ztratíš je pokud si PS+ přestaneš platit ... Což je pro mě určitě mínus.

- Ty trofeje se ti odemknou,ale na kartě je budeš mít až když si tu hru koupíš. Obejít to určitě nejde,nevím to ale na 100% ...

- Co bych bral jako výhodu je určitě možnost ukládat si automaticky save z her na Sony server.Máš k dispozici 150 MB prostoru. Máš je pořád zálohované a pořád k dispozici kdekoliv.

- Další výhoda je určitě automatické stahování aktualizcí a dalšího obsahu.Nastavíš si čas v kolik se konzole sama zapne a začně stahovat aktualizace popř. dema atd..

Jsem velký fanda Sony a samozřejmě i PS3,ale zaplatit si PS+ mě ještě nepřesvědčili.Dávat 1300,- (Teď myslím je akce a stojí jen 1039,-) za zálohu save a auto aktualizace je podle mě dost.Ten ostatní obsah je pro mě lákavý jen opravdu zřídka,spíš zanedbatelně.

Tak snad jsem ti pomohl.

S přáním hezkého dne

Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost by mě zajímalo jak to opravdu je, v různých článkách se dá dočíst pár věcí, ale zajímalo by mě víc... mohli by jste mi poradit?

-Jak je to s FREE hrama: jedná se pouze o mini hry nebo jde i o plnohodnotné hry jako je třeba Call of Duty a jiné...

-Při stažení plné hry omezené hraní na jednu hodinu: Trofeje které otevřu uloží se mi do karty? Jde stáhnout hru víckrát? a lze nějak obejít třeba přenastavením času konzole nebo odpojením od internetu aby hra byla na déle?

Popřípadě jiné výhody/nevýhody

Tipy a názory... Díky (jinak podobné téma jsem nenašel, kdyby tu někde ale bylo tak se tímto omlouvám a jednoduše delete :)

Hoj,

obejít to nejde určitě. Co se týče her, nejsou tam jen minis hry, ale nejsou tam pravidelně ani ty opravdu velké hry (co vyšly i na disku). To jen třeba při nějaké akci. Na vánoce tam třeba byl Tomb Raider Underworld, celá série Back to the Future... Mě osobně PS+ vyhovuje, mam tak pravidelnou zásobu kvalitních her, a to nejen těch větších ale i předělaných SEGA klasik nebo PS one her.

Ještě pár dní tam je sleva na roční předplatné, takže pokud o tom uvažuješ doporučuju se rozhodnout co nejdřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já ho mám taky a spokojenost, Koupil jsem ho tenkrát v akci za 1039 a to jsem si ještě sehnal PSN kupón tisícovej za 800, takže mě vyšlo jetě levněji a několikrát se mi vrátilo, já hlavně taky rád utrácím, jak je něco ve slevě, tak na to já slyším, takže tam pustím dost peněz. I když spoustu z toho nehraju. A zase někdy jsem získal hry který bych si nekoupil, a nakonec jsem je otočil několikrát :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám už ps plus taky docela dlouho, a docela pravidelně prodlužuju členství, ale vždy jen na čtvrt roku nebo jak to tam je. Co mě docela štve, že některé měsíce jako třeba teď leden jsou totálně o ničem. Za leden - ani jedna jediná věc (avatar, theme či hra) co by mě zaujala. Jelikož mám, ale dost nastřádaných her, tak vždycky prodloužím :) Třeba v prosinci to byl fakt nářez a kdo měl ps plus, přišel si na hodně kvalitních her :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám už ps plus taky docela dlouho, a docela pravidelně prodlužuju členství, ale vždy jen na čtvrt roku nebo jak to tam je. Co mě docela štve, že některé měsíce jako třeba teď leden jsou totálně o ničem. Za leden - ani jedna jediná věc (avatar, theme či hra) co by mě zaujala. Jelikož mám, ale dost nastřádaných her, tak vždycky prodloužím :) Třeba v prosinci to byl fakt nářez a kdo měl ps plus, přišel si na hodně kvalitních her :)

WTF v lednu tam byl celá Back to the Future série :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem předtím filmy neviděl (viděl, ale už je to tak dávno že si z toho nic nepamatuju), ale u hry jsem se bavil královsky. Pokud máš film rád tak by sis to zahrát určitě měl, ale chápu že ne každý je na point-and-click adventury

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem předtím filmy neviděl (viděl, ale už je to tak dávno že si z toho nic nepamatuju), ale u hry jsem se bavil královsky. Pokud máš film rád tak by sis to zahrát určitě měl, ale chápu že ne každý je na point-and-click adventury

No musím přiznat, že jsi mě trochu "vyprovokoval" :D a už to stahuju. Každopádně chtěl jsem říct, že jsem zažil už i lepší updaty, a jestli mě něco štve, tak v porovnání z U.S. store tak kvalita psone her, k tomu se snad ani radši nebudu vyjadřovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu