Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sluchadla x)


Reiden

Recommended Posts

zdravim bozske console forum x)

potreboval bych neco doporucit...mam iPod 4G a jsem tak trosku audiofil (i kdyz ne nejak extremni)...mam problem s ti,ze nemuzu najit poradna sluchatka...mel jsem KOSS Porta Pro - jsou to dokonala sluchatka...jenze uz 2x se mi u nich zmrvil kontakt u jacku , jak nosim iP se v kapse...proto jsem si koupil WeSC OBOE.....no...nehraji spatne,ale nejak mi proste nevyhovuji...TAKZE : potreboval bych doporucit nejaka sluchatka co nejlepe kompatibilni s iPodem,nejaka se kterymi mate zkusenosti a vite ze hraji CISTE,ROZLISUJI KYTARY,ZPEV,BASY ATD (u WeSC se mi zda jako by zvuk v pisnicce jel jakoby...vsechno na jedne vlne,jestli mi rozumite),dokazi ze sebe vytahnout nejakou tu slusnou hlasitost,nelame se u nich jack apod....a s cenou do 1000 Kč....bud spunty nebo nahlavni....btw. u tech spuntu : mam problem s tim ze si je proste nedokazu poradne narvat do usi,asi mam kazdy ucho jinak velky nebo co :D levy sluchatko mi vzdycky vypadava :D takze nejlepe nejaky spunty co si zarvu az do mozku,aby nevypadly :D

no...vim...podminky jsou to docela drsne,ale snad se na to koukne nekdo kdo sluchatkum rozumi...a poradi mi x) :D

DIKY PREDEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sennheiser px 200 II.. Jsou malinko drazsi, ale budes urcite spokojen. Oproti Koss porta, nemaji tak vyrazne bassy. Takze zalezi doopravdy jaky styl hudby poslouchas.

Vzdyt psal, ze Kossy mu vyhovovaly - ze jedinej problem byl jack... Tak nevim proc mu navrhujes senny px 200 II, ktery maj oproti Kossum slabsi basy (coz mu asi vzhledem k jeho hudebnimu stylu vyhovovat nebude) a pritom jack maji stejnej a jeste k tomu nemaji dozivotni, takze kdyz se mu jack u nich rozbije, tak je muze vyhodit (nebo si ho sam pripajet, ale to asi neni reseni, ktere hleda)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hmm, tak zaprvé do 1000 kc nesezenes zadna poradna audifilska sluchatka :D to ani nejde, doporucil bych ti si procist tohle forum http://forum.avmania.e15.cz/forum-1712/Sluchatka.html urcite tam najdes co hledas. Jinak treba ja k iPodu Touch 4G pouzivam drazsi sluchatka, jak spunty, tak "nahlavni", takze osobne ti moc neporadim, ale vim ze driv jsem mel jako spunty creativy ep630 a ty hraly docela solidne za ty penize, ale urcite si spis procti to forum a tam najdes co hledas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu