Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Juiced 2


Jakator

Recommended Posts

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mor na tebe šme*de!:D to už přeháníš nemyslíš???...tak tebe asi už nepřekonám:D.......tebe bych nedal ani s cheatama:D

PS:zkouším tě překonat:D ... zatím 4.7mega:D přes noc to budu zkoušet dál...a zítřek prospím:D

na jake tratí a kolik kol ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22.353.940!!! klepou se mi ruce z toho:D ...a to jsem mohl dát aspon 30mega...jenže trošičku delší dobu jsem jel rovně:(

Screen eště nemůžu dát protože nemám jak to dostat z mobilu do compu...a ještě to bude trochu rozmazané...ale vyčíst se z toho dá!!!

EDIT: tady je ten screen ale jak už jsem psal dost rozmazané

HTTP://dl.wu.cz/DR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22.353.940!!! klepou se mi ruce z toho:D ...a to jsem mohl dát aspon 30mega...jenže trošičku delší dobu jsem jel rovně:(

Screen eště nemůžu dát protože nemám jak to dostat z mobilu do compu...a ještě to bude trochu rozmazané...ale vyčíst se z toho dá!!!

hele na jake trati si to dal ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22.353.940!!! klepou se mi ruce z toho:D ...a to jsem mohl dát aspon 30mega...jenže trošičku delší dobu jsem jel rovně:(

Screen eště nemůžu dát protože nemám jak to dostat z mobilu do compu...a ještě to bude trochu rozmazané...ale vyčíst se z toho dá!!!

A sakra:!: Včera sem chtěl dát hodně a vůbe mi to nešlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele na jake trati si to dal ? :D

bylo to USA Continental Drift ve World Class dal jsem to se Suprou

Bulku založ ve sport clubu nějakou tabulku recordů v driftu...pouze Juiced 2...

pak by jsme to rozdělily do tratí:)

http://console-forum.net/showthread.php?t=14390 - Drift Club

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že musím být členem sport clubu a drift clubu.Nechci se přihašovat aby mě pak někdo nesoudil za malou účast.škoda

tak snad budeš soutěžit ve Drift clubu ne? přihlaš se tam pls...ty si soupeř:D ...

možná i bulk(zatím newim) pls udělej to pro mě:)

a nebo zrušim tu podmínku být ve sport clubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já na driftování se*u nejlip mi se driftovalo v NFS Rivals :D a nak na PC :D:D:D ale to jako fakt nežeru aby zavorka dala 22 melcků :D nejakej cheat :D:D:D

že by?:D:D:D ne já nikdy...sotva vidím jak někdo cheatuje v cs a mám chut zabíjet...chetuju možná max v gta:) ale ten record je poctivej:) ...až zprovozním remotejoy tak nahraju nějakej record...tedka dávám s jistotou max 13mega:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu