Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozbitý displej


Mat

Recommended Posts

Zdravím,

mám problém. PSP mi leželo delší dobu v šuplíku a když jsem ho vytáhl, tak přes displej byly svislé čáry. Před tím, než se mrknu po novém displeji se chci se zeptat, zda je chyba v displeji nebo je třeba špatná základovka? Za každou odpověď či názor děkuji. Omlouvám se za kvalitu fotky.

fotografie0003i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitlač na místo na základnín desce označené na téhle fotce červeným rámečkem http://imageshack.us/photo/my-images/17/00002432h.jpg/ Z druhý strany desky je gpu který by mohlo tohle dělat a když desku prohneš, zlepší se kontakt a mělo by to přestat, pokud to bude dělat pořád, tak novej displej. Nejspíš bude někde v rohu naštíplej a takhle to blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si tedy objednat nový displej, ale všude požadují odbornou montáž...bez ní samozřejmě neuznají reklamaci. Co vy na to? Má smysl si to nechávat odborně namontovat nebo ne? Kolik vůbec taková odborná montáž stojí? Podle mě jsou to zbytečně vyhozený peníze, ale co kdyby to byl nějakej vadnej kousek kterej by po pár dnech odešel... Díky za každej váš názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si tedy objednat nový displej, ale všude požadují odbornou montáž...bez ní samozřejmě neuznají reklamaci. Co vy na to? Má smysl si to nechávat odborně namontovat nebo ne? Kolik vůbec taková odborná montáž stojí? Podle mě jsou to zbytečně vyhozený peníze, ale co kdyby to byl nějakej vadnej kousek kterej by po pár dnech odešel... Díky za každej váš názor.

Sam displej neodchazi. Na odbornou mozntaz kasli. A hlavne ho nekupuj v CR od tech vydriduchu, co si prirazeji silene ceny, ale kup z dx nebo z ebaye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu