Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

porucha pri zmene gamebootu


west--

Otázka

Prosim poradte, jestli mate nekdo zkusenost... zkousel jsem si menit v psp gameboot(animace pri nacteni hry, nebo homebrew).. vyzkousel jsem si par GB, az jsem narazil na jeden bud poskozeny, nebo nefunkcni. Za nasledek to ma to, ze pri uvodni animaci zcerna obrazovka a psp se vypne:(

diky tomu nemuzu zapnout zadny program jako x-flash, flash mod, psp set a vubec nic co ke spusteni pouziva gameboot, takze to nejde jen tak vratit :cry:

samozdrejme jsem psp zkousel resetovat ruznymi zpusoby a nic:(

jestli nekoho napada, jak by se to dalo resit ...PLeeeaase HELP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
No tak to teda nevim, nemam s tim zkusenost a ani me nic nenapada, mozna jenom upgdrade a pak downgrade :? :)
na to taky potrebuje preci gameboot...proto pisu gamebooty testujte vyhradne na devhook nez ho nahrajete do flash0 ...

Uprimnou soustrast..muzes to zkusit vyreklamovat..

Preci jen ´by tu mozna nejaka sance byla..ted bude novy exploit, ale je pres web browser..takze to asi nic..ale teoreticky kdybys ho pustil normalne v photo...mno jak rikam, jeste to mozna neni prohrany..zkusim na neco prijit, ale pochybuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak to teda nevim, nemam s tim zkusenost a ani me nic nenapada, mozna jenom upgdrade a pak downgrade :? :)
na to taky potrebuje preci gameboot...proto pisu gamebooty testujte vyhradne na devhook nez ho nahrajete do flash0 ...

Uprimnou soustrast..muzes to zkusit vyreklamovat..

Preci jen ´by tu mozna nejaka sance byla..ted bude novy exploit, ale je pres web browser..takze to asi nic..ale teoreticky kdybys ho pustil normalne v photo...mno jak rikam, jeste to mozna neni prohrany..zkusim na neco prijit, ale pochybuju....

myslím že sony nevyreklamuje PSP který jsi si zničil flashem :? :( ale zkus se zeptat, hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm, opakuju se ale kdybys mel 2.70+ a ne 1.50 a nebyl rejpal a nehrabal se s 1.50 v PSP tak by se ti to nestalo :wink: nic se nema prehanet.............

njn jenže někdo je už prostě takovej a skouší co jeho hračka dokáže já jsem na tom uplně stejně a také mi psp dělá skoro to samé ale vo tom to je :) jen mi ted psp nefakčí:( ale doufám že se to z vaší pomocí nějak snad vyřeší (doufáme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi nebyl shitovej, ale nejak se mi kouslou vzdy PSPcko tak jsem vyndal kartu a celou ji smazal......zalohu mam samozrejme v PC tak jsem to tam nakopiroval zpatky a jelo to v klidu....

no jasně ale to nebyla takováhle operace kterou jsme dělaly my to se nějakym smazánim karty jentak neurovná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu