Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

porucha pri zmene gamebootu


west--

Otázka

Prosim poradte, jestli mate nekdo zkusenost... zkousel jsem si menit v psp gameboot(animace pri nacteni hry, nebo homebrew).. vyzkousel jsem si par GB, az jsem narazil na jeden bud poskozeny, nebo nefunkcni. Za nasledek to ma to, ze pri uvodni animaci zcerna obrazovka a psp se vypne:(

diky tomu nemuzu zapnout zadny program jako x-flash, flash mod, psp set a vubec nic co ke spusteni pouziva gameboot, takze to nejde jen tak vratit :cry:

samozdrejme jsem psp zkousel resetovat ruznymi zpusoby a nic:(

jestli nekoho napada, jak by se to dalo resit ...PLeeeaase HELP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
To se teďna tom nedá udělat ani obyč upgrade? Raději bych zvedl fw a prodal to, než bych to smažil elektrošokama. Na to se totiž nevstahuje záruka, když se ti usmaží a že to poznat zaručeně bude. Je mi vás hoši líto.

hele nedá se na tom zvednout fw v tom se to také kousne pokaždé v animaci PSP jediné co šlape jsou videa a mp3 ale to mi je docela na nic bez her a prográmků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To prave neudelas vubec nic, protoze at spoustis jakoukoli aplikaci tak je nejdriv to intro, ktery maji prave porouchany. Takze none upgrade, nic proste.

přesně neuděláme stim snad vůbec nic ted jen nevim jak to vrátit aby mi to opravily na záruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prece nevyhodi PSP kvuli takovy blbosti jako je uvodni intro. Vem si ze flash PSP se muze porusit i pri upgradovani officialniho sony frimwaru, nikde sem nevidel ze by varovaly abys mel PSP v nabijecce a kdyz ti pri upgradu dojde baterka tak si taky v riti. A to si nedelal nic nelegalniho, takze podle me je nejaka cesta jak se spatnou flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu