Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

porucha pri zmene gamebootu


west--

Otázka

Prosim poradte, jestli mate nekdo zkusenost... zkousel jsem si menit v psp gameboot(animace pri nacteni hry, nebo homebrew).. vyzkousel jsem si par GB, az jsem narazil na jeden bud poskozeny, nebo nefunkcni. Za nasledek to ma to, ze pri uvodni animaci zcerna obrazovka a psp se vypne:(

diky tomu nemuzu zapnout zadny program jako x-flash, flash mod, psp set a vubec nic co ke spusteni pouziva gameboot, takze to nejde jen tak vratit :cry:

samozdrejme jsem psp zkousel resetovat ruznymi zpusoby a nic:(

jestli nekoho napada, jak by se to dalo resit ...PLeeeaase HELP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Prece nevyhodi PSP kvuli takovy blbosti jako je uvodni intro. Vem si ze flash PSP se muze porusit i pri upgradovani officialniho sony frimwaru, nikde sem nevidel ze by varovaly abys mel PSP v nabijecce a kdyz ti pri upgradu dojde baterka tak si taky v riti. A to si nedelal nic nelegalniho, takze podle me je nejaka cesta jak se spatnou flash.

Nepustí tě to k upu, když máš slabou baterku a nepomůže ani to, když ji na UG dáš na nabíječku. Prostě to nejde. Na tohle Sony myslela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak muzes rict ze ti to pri upu spadlo a vypadla baterka :)

vsak ano ale to by mal uplny Brick cize by sa mu nezaplo PSP...

ale sranda je ze teraz ma semi-brick a ani nemoze urobit uplny brick lol

btw. za toto by ti nove PSP nedali ;) ale mozes povedat ze ti to same zblblo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle me jediny co s tim muze je prehravat mp3 a filmy, a na internet, ale to uz mel lepsi si koupit PDA :wink: , ale kdyz to vemes do opravny tak ti to treba prefleshujou ne? Treba za to neco zaplatis ale prece to musi jit opravit v servisu?

njn ale kde je na to servis kde mi to udělaj víš o nějakém???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak o jednom SONY servisu vim, mam ho za barakem ale sou to Vary, to te asi nebere, ale myslim ze ho najdes snadno. A jestli z toho budes mit trable nevim, ale nevidim duvod proc bys mel mit, prece sis PSP koupil a nepodepsal si zadnou smlouvu ze se v nem nebudes stourat. Maximalne ti ho odmitnout opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jasně ted jsem se na to ptal odborníka od jvc a řikal že když najdu normální servisní centrum v praze které už jsem našel a neponesu to do té prodejny kde jsem to koupil tak v tom zákaznickym servizu řekn že potřebuju na to přehrát software a že ta prodejna kde jsem to koupil už neexistuje tak mi to prej přehrajou a bude jim jedno jestli je to heklé nebo ne jen to bude něco málo stát... snad a prej v nejhoršim ho rozeberem a prej mi skratuje články tak abych ho mohl pak jít reklamovat a nic nebylo poznat, protože prej když bych ho skratoval vysokym napětím tak by odešel zdroj a jen ten by opravyly a on mi zařídí aby odešlo uplně a museli my dát new... doufám že to tak vyjde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jasně ted jsem se na to ptal odborníka od jvc a řikal že když najdu normální servisní centrum v praze které už jsem našel a neponesu to do té prodejny kde jsem to koupil tak v tom zákaznickym servizu řekn že potřebuju na to přehrát software a že ta prodejna kde jsem to koupil už neexistuje tak mi to prej přehrajou a bude jim jedno jestli je to heklé nebo ne jen to bude něco málo stát... snad a prej v nejhoršim ho rozeberem a prej mi skratuje články tak abych ho mohl pak jít reklamovat a nic nebylo poznat, protože prej když bych ho skratoval vysokym napětím tak by odešel zdroj a jen ten by opravyly a on mi zařídí aby odešlo uplně a museli my dát new... doufám že to tak vyjde.... sry za pravopis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak o jednom SONY servisu vim, mam ho za barakem ale sou to Vary, to te asi nebere, ale myslim ze ho najdes snadno. A jestli z toho budes mit trable nevim, ale nevidim duvod proc bys mel mit, prece sis PSP koupil a nepodepsal si zadnou smlouvu ze se v nem nebudes stourat. Maximalne ti ho odmitnout opravit.

tak se skus pls zeptat jestli tam přehrájou FW na PSP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LoL...som zvedavy kde v cesku flashuju PSP :D

podle mě to nebudou flashovat ale normálně přehrajou software celej znova a kdyby to náhodou nevyšlo na záručák jako že uvidíme protože mi dali od toho smlouvičku a kdy je to způsobeno moji chybou tak se to nevstahuje na záruku ale budu to cvakat takže to max. zacvakám a kolik to přehrání asi může stát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu