Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

porucha pri zmene gamebootu


west--

Otázka

Prosim poradte, jestli mate nekdo zkusenost... zkousel jsem si menit v psp gameboot(animace pri nacteni hry, nebo homebrew).. vyzkousel jsem si par GB, az jsem narazil na jeden bud poskozeny, nebo nefunkcni. Za nasledek to ma to, ze pri uvodni animaci zcerna obrazovka a psp se vypne:(

diky tomu nemuzu zapnout zadny program jako x-flash, flash mod, psp set a vubec nic co ke spusteni pouziva gameboot, takze to nejde jen tak vratit :cry:

samozdrejme jsem psp zkousel resetovat ruznymi zpusoby a nic:(

jestli nekoho napada, jak by se to dalo resit ...PLeeeaase HELP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
etě to nevim na sto pro ale prej to někdo f praze dokáže

tak to SOM VELMI zvedavy...potom daj info ;)

jj to se neboj podam info hned po tom co se u toho týpka stavim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no každopádně vám napíšeme hned jak nám daj vědět z našima miláčkama ale asi nám seberou záručáky a budeme tu opravu muset cváknout ale určitě si to daj už jim zbejvá 5 dní..

to se na to moc těším radši nebudu mít záručák ale chci moje milované PSP z5 za jakoukoliv cenu (do 1000) ;) :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno, bude to hnusny ale dobre vam tak! :roll: vseho moc skodi......
ale prd...jen musis sledovat PSP scenu a byt na tyhle problemy dobre vybaveny..

kdyby si kazdej kdo ma 1.5 poridil napr. custom firmware tak tu nemame uz zadny brick nebo by stacil obyc devhook s fw 1.5 na zkouseni tehle veci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno, bude to hnusny ale dobre vam tak! :roll: vseho moc skodi......
ale prd...jen musis sledovat PSP scenu a byt na tyhle problemy dobre vybaveny..

kdyby si kazdej kdo ma 1.5 poridil napr. custom firmware tak tu nemame uz zadny brick nebo by stacil obyc devhook s fw 1.5 na zkouseni tehle veci..

njn a já lama ji nesledovala a sem f pí*i, fakt mi to štve, kdyby se našla nějaká možnost tak bych dokázál vraždit :evil: :oops: :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kup nove psp

njn panáček má asi hodně peněz už todle jsem vyškemral jen tak tak a mám do konce života vybráno od sponzoringu rodičů

to je fakt já sem měsíc dřel jako pes abych si moch koupit PSP s dalšími blbostmi a udělat si kua taky radost a teď abych si kupoval nový :-!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pockej si co reknou tem dvoum flešerům (westovi a wolfovi) a vyreklamuj to...jina moznost neni

uš sem t ona tu reklamaci poslal :-) uš to pádí do prahy

no mohl sis těch 5 dní počkat abys věděl jak to dopadne snáma aby je nám ještě nezabavily na vyšetřování k trestné činnosti:D si dělám srandu ale snad pokud tam bude vpohodě týpek tak si myslim že mu to bude jedno a dá to do kupy a pokud ne tak nás za to voněco skásnou a seberou nám záručáky snad horší už to bejt nemuže, ale za 5 dní bys věděl více... a hned bys to tam posílal a měl klid na dušičce:) Ale taky doufám že se nestane to že nebudou vědět jak to dát dokupy i kdyby to přefleshování mělo stát 1000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pockej si co reknou tem dvoum flešerům (westovi a wolfovi) a vyreklamuj to...jina moznost neni

uš sem t ona tu reklamaci poslal :-) uš to pádí do prahy

no mohl sis těch 5 dní počkat abys věděl jak to dopadne snáma aby je nám ještě nezabavily na vyšetřování k trestné činnosti:D si dělám srandu ale snad pokud tam bude vpohodě týpek tak si myslim že mu to bude jedno a dá to do kupy a pokud ne tak nás za to voněco skásnou a seberou nám záručáky snad horší už to bejt nemuže, ale za 5 dní bys věděl více... a hned bys to tam posílal a měl klid na dušičce:) Ale taky doufám že se nestane to že nebudou vědět jak to dát dokupy i kdyby to přefleshování mělo stát 1000,-

to ne podle me proste dostanes z5 PSP s buhvi jakym FW a budes fičet dal :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pockej si co reknou tem dvoum flešerům (westovi a wolfovi) a vyreklamuj to...jina moznost neni

uš sem t ona tu reklamaci poslal :-) uš to pádí do prahy

no mohl sis těch 5 dní počkat abys věděl jak to dopadne snáma aby je nám ještě nezabavily na vyšetřování k trestné činnosti:D si dělám srandu ale snad pokud tam bude vpohodě týpek tak si myslim že mu to bude jedno a dá to do kupy a pokud ne tak nás za to voněco skásnou a seberou nám záručáky snad horší už to bejt nemuže, ale za 5 dní bys věděl více... a hned bys to tam posílal a měl klid na dušičce:) Ale taky doufám že se nestane to že nebudou vědět jak to dát dokupy i kdyby to přefleshování mělo stát 1000,-

sry to je 5 dní a uš to moc chci mít z5 :-) ale určitě řekni jak si dopad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to ne podle me proste dostanes z5 PSP s buhvi jakym FW a budes fičet dal :)

taky si myslim... o zaruku prijdem urcite, protoze v sony jsou pracovnici, jejichz naplni prace je vyhledat duvod, aby zaruku stornovali:(

A proste preflashujou flash0 nejnovejsim firmwarem:( pravdepodobne pres irdacko ...k cemu jinymu by ho sony do psp instalovala??.. na cenu jsem fakt zvedavej :wink: a uz ho chci zpatky!!!, ted kdyz zacala skola mi fakt chybi :cry:

kazdopadne se jeste uvidi a 100% dame vedet jak to dopadlne

Hm, opakuju se ale kdybys mel 2.70+ a ne 1.50 a nebyl rejpal a nehrabal se s 1.50 v PSP tak by se ti to nestalo :wink: nic se nema prehanet.............

asi mas pravdu, ale stejne jakmile mi psp daj do kupy, budu kazdej den checkovat noobz.eu s tim ze se tem mazakum povede vytvorit downgreader na 2.80 a pak si do psp hodim 1.50 a KONECNE si do nej s usmevem na tvari naflashuju jeden z xxx gamebootu, ktery jsem pred tim bugem ozkousel a tentokrat zkusene;)

THX FOR ALL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm, opakuju se ale kdybys mel 2.70+ a ne 1.50 a nebyl rejpal a nehrabal se s 1.50 v PSP tak by se ti to nestalo :wink: nic se nema prehanet.............

asi mas pravdu, ale stejne jakmile mi psp daj do kupy, budu kazdej den checkovat noobz.eu s tim ze se tem mazakum povede vytvorit downgreader na 2.80 a pak si do psp hodim 1.50 a KONECNE si do nej s usmevem na tvari naflashuju jeden z xxx gamebootu, ktery jsem pred tim bugem ozkousel a tentokrat zkusene;)

THX FOR ALL

souhlas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm, opakuju se ale kdybys mel 2.70+ a ne 1.50 a nebyl rejpal a nehrabal se s 1.50 v PSP tak by se ti to nestalo :wink: nic se nema prehanet.............

asi mas pravdu, ale stejne jakmile mi psp daj do kupy, budu kazdej den checkovat noobz.eu s tim ze se tem mazakum povede vytvorit downgreader na 2.80 a pak si do psp hodim 1.50 a KONECNE si do nej s usmevem na tvari naflashuju jeden z xxx gamebootu, ktery jsem pred tim bugem ozkousel a tentokrat zkusene;)

THX FOR ALL

souhlas :-)

jasný má pravdu nejsem žádnej ten mazáček co tam hraje origošky a hraje jednu gamesku měsíc a stačí mu to mě rozhodně ne... a hned jak dostanu psp ta si také hodim znova 1.50 a hlavně na pc ani na žádných konzolích taky nehraju origoš hry tak proč by tomu mělo být i na psp:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to je super, hned jdu udelat brick nebo pos*at game boot abych dostal taky new psp, to moje uz je zapraseny :D

haha dobry napad ;) takze ted muzu flashovat bezstarostne s tim ze mi daji nove psp kdyz to bricknu :lol: stejne to nebudu delat. Ale jinak gratuluju ze vam to vyslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu