Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim pomoc s touto kartou do ndsi


pepek36

Otázka

Dobrý den

1.jsem uplna lama a jesště starší ročník tak prosím o pomoc jste moje posledni naděje.

2.mam tuto kartu http://www.r4idsxl.com/aboute.asp a když nahraji na sd kartu nějakou hru tak ndsi to nevezme

na karte mam být nejaká hra nebo tedy se to tak tváří a at to ndsi zapnu s sd kartou nebo bez tak nic jen nějaká hlaška o chybe

a at si přečtu manual.

3.v ndsi mam fw.1.4.1 e

prosím mám to pro dceru knarozkám pomůže někdo lamě :-(

Moc předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,tohle je očividně jeden z klonů R4,nicméně v downloadu mají kernel a update,nevím,jestli to pojede 100% na 1.4.1,ale podle toho co tam píšou ano,ale pro update potřebuješ NDSL nebo NDS,pokud ho nemáš,tak ti ho bud updatne Penthaler,napiš mu,nebo můžeš napsat mě a já ti to udělám za 20(poštovné cca)-pokud to půjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodne jsi si koupil neco, co opravdu nema cenu pro DSi vubec kupovat.

Ma rada uz od sameho zacatku zni -> NEKUPOVAT R4 karty (at uz maji v nazvu superduperextranazevzetofachanavsem), u nich je 90% sance, ze dostanes do ruky FAKE (padelek, ktery s originalem nema nic spolecneho a spatne se to pak fixuje, pokud vubec nejaky fix je)

U tve karty je jasne jedno - FAKE (clone dstt karty), ktery by mel fungovat na dsi s fw 1.4.1. Ale je potreba ji fixnout a to na dsi s tim fw neudelas. Pokud budes mit zajem, tak se ozvi na muj email, domluvime se na fixu.

Je tam ale jedna vychytavka - NESMIS PROVEST UPDATE FW DSi, jinak si kupujes novou flashkartu, jelikoz u tehle zadna dalsi podpora neni...!

EDIT: BERU ZPET - karta podporuje dsi s fw 1.4.1 od zakladu. Pokud se ti zobrazuje v menu jako nejaka jina hra (ne treba R4 logo, ci tak) tak je ok. Staci sem napsat, co to presne haze za hlasku. Treba tam mas spatne nakopirovany system. FIXOVAT NELZE!!!

Pocitej s koupi nove karty (nejidealnejsi a nejlevnejsi je Acekard AK2i, ta uz funguje na vsech verzich DSi / 3DS, klony ma sice taky, ale s temi se setkas minimalne.)

Koupis treba ZDE -> (pokud chces usetrit)

http://www.etcome.com/product/ak2i-card-for-3ds-dsi-ll-dsi-ds-lite-ds.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj moc vám děkuji za radu zdala se mi divna a pak když jsem koukal na jejich strankách tak vidim dstt fw tak to je jasný fake.

a co takováto karta http://aukro.cz/flash-karta-pro-nintendo-ds-dsi-a-3ds-i2075268355.html

jinak update dělat nebudu,jinak mám ještě ds lite a tam to funguje,tak pokud poradíte budu rád.

Zatím děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj tak když zapnu ndsi tak je tam ikona star wars lethl alliance ubisoft,když to zapnu tak to napíše /an error has occurred.press and hold the power button to turn the

system off.please refer to the nintendo dsi operations manual for details.

Nemůže to dělat sd karta? nebo jen přehrat fw.?

edit:tak karty vyzkoušeny 3 a stale stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@penthaler nechapem potom ale preco nejde na takom DSi na akom ma ist...mal som asi tri R4i fake karty a toto sa mi zatial nestalo (hore uvedenu hlasku mi hadzalo len vtedy ak karta nebola fixnuta)...bud sa dotycny pomylil a ma novsi fw alebo je ta karta vadna (ale bol by som zvedavy ci mu aspon na tom DS Lite funguje)...v kazdom pripade by som ju neriesil a kupil hned bud acekard, R4i-SDHC alebo o nieco drahsiu Supercard TWO DS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu