Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přerušený update


Marekpda

Otázka

Prosím o radu k následujícímu problému:

Vlastním XBox360 Arcade bez disku s LiteOn mechanikou a cca 1 rok starým flashem.

V pátek jsem dětem přinesl hru od kolegy s názvem Happy Feet Two (Tučňák skákavý)

Pro spuštění hry to chtělo update. No co bych pro děti neudělal, tak jsem to potvrdil. Někde během update to hodilo následující hlášku:

Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update. If the problem persist visit www.xbox.com/support

Status code: 3151-351F-B800-0F00-C000-0013

Tím to zvadlo. Hláška naskočí při každém spuštění. Nechci se v tom nějak šťourat, abych nezpůsobil ještě více škody.

Je šance nějakým software systém oživit, nebo mám bedýnku rovnou vložit do tašky a spěchat s ní k panu "doktorovi"?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Stáhl jsem již včera 2 různé verze DB, jednu nahrál na flashku a druhou na CD. Ani jedna se nechytila :-(.

3151-351F-B800-0F00-C000-0013

351f (Hex)=13599 (Decimal), přerušil se ti tedy update 13599 - ten si zkoušel dát na flashku (FAT32, adresář $systemupdate v rootu flashky) a nešlo to ?

13599 stáhneš třeba tady: http://www.flashxbox.sk/app/_dashboard/systemupdate_2.0.13599.0.zip

Jinak vzhledem k tomu,že si udatoval z 12625 na 13599, přišel si s vysokou pravděpodobností o flash (záleží na mechanice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jelikož jsem vůbec netušil, jakou verzi DB mám a převod kodu na Decimal mě nenapadlo, stáhl jsem náhodně 2 typy DB, a to 2.0.12611.0 a 2.0.13604 (takže tzv. přesně mezi kozy).

Díky za radu, zkusím nahrát 13599 a uvidím co se stane. Přinejhorším to nechám reflashnout, to se by se nedalo nic dělat. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu