Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Potřebuju radu pleas :-)


RC-Stan

Otázka

Ahoj chlapy.Potřeboval bych radu.Chtěl bych pořídit Iphona.Naskytl se mi Iphone 3GS 16 GB ale pán říkal že je

zablokovaný a nahraný nejnovější firmware 5.0.1. Tudíž lze odblokovat pouze iPad Basebandem.Co znamená že je zablokovaný?A je složité ho odblokovat?Jde mi o to abych ho nevzal a pak třeba nebil problém s tím odblokováním.Zkrátka abych z ho mohl naplno využívat.Díky moc za každou radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli pán nemyslí že je blokovaný pro operátora.... Zkuste se ho zeptat jestli to bere simky českého operátora, jestli ne tak potom je bloklej na nějakého cizího operátora

Pokud by byl bloklej tak udělat JB a zkusit ho odblokovat podle tohoto návodu http://www.redmondpie.com/unlock-ios-5.0.1-on-iphone-4-iphone-3gs-using-ultrasn0w-1.2.5-how-to-tutorial/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem pro velké NEbrat...;) vlastně bys koupil iPod, který má vzhled iPhone, navíc by mohlo blbnout wifi nebo jiné věci ;) a z Ipad basebandu není cesty zpátky. Unlocky vychází čím dál míň, proto nejlepší bude česká distribuce - je to určitě nejlepší rada, kdo se podle toho neřídí, má doma jen "iPody" a oči pro pláč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu