Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nds lite + micro SD+ DSTT - mrtvý brouk


rocosi

Otázka

Dobrý den, pořídil jsem kartu DSTT for NDS/NDSL s microSD 1GB nejsem zběhlý, ale po nainstalování TTmenu a dvou souborů DAT se nic neděje, konzole zamrzne na warning upozornění... párkrát kartu přijaalo, ale dělalo to jako by tam žádná karta nebyla...Karta vypadá i vevnitř jako REAL...

Má někdo zkušenost?, jsem nováček

Může být karta fake co jaký byjste doporučily soft?

MicroSD byla použita z balíčku k nokii, formátovaná na FAT32

nevím si rady, těším se na Maria jako dítě... díky moc za jakoukoli radu či pomoc, dám thx

díky Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

U DSTT a R4 byva dost casto problem s klony (kopie, fake, napodobeniny) jinych karet a vetsinou to byvaji kopie jedna druhe (DSTT kopie R4 s mixem kdovicehojeste).

Pokud ti zamrza konzole (tj. DSko) tak s nejvetsi pravdepodobnosti budes mit spatne nahrany kernel (system) te karty a nebo ta karta sama o sobe muze byt vadna.

Zkus oficialni kernel v1.17

http://www.ndstt.net/download.html

nebo alternativni v1.18 (zda se ze v kombinaci s YSMENU systemem)

http://www.happydone.com/en/download.html

Pokud to nepujde ani s jednim z nich, tak zkus kartu "jemne" pomackat ve spojich (treba to tam nekde drhne) a "jemne" ocistit kontakty te karty.

S pametovkou nic nedelej, jelikoz 99% vsech karet zvladne jakoukoli pametovku - pokud teda je funkcni a dobre naformatovana. DSTT mam dojem zvlada minimalne 2GB (mozna i vic, ale to si nejsem jist).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zeptam se na www adresu, ktera je uvedena na krabicce od dstt a kde je karta zakoupena (ktery eshop).

btw. se zaplnovanim pametovek je to blbost (promin) - mam 8GB kartu a na ni cca 60MB volneho jen pro pripad ukladani pozic ve hrach :D A v DS 2GB, volneho ani ne 20MB :D a zadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok budu ti věřit :) no klasika odzhora bila karta cerna samolepka s imto textem www.ndstt.com - TTDS - DSTT - FOR NDS/NDSL, na web jsem koukal nechápu tam třeba to md5 šifrování, co to je?... kartu jsem kupoval od kamaráda gameboyaře od GBC s tím že 100% funguje... jinak z fotek na webu se jedná podle mě o orig, ikdyž prý nové jsou jako staré a je v tom bordel... víc nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

md5 sifrovani nema s funkcnosti dstt nic spolecneho :D

ale je to fakt divny, ze ti to nefunguje. Oficialni stranky, oficialni system, karta zda se ze original...

Mas moznost ji zkusit v jinym dsku s jinou pametovkou?

Napada me uz jen jedna moznost (krome toho testu s jinym HW), parkrat ji pri vypnutem DSku zastrc a vystrc ze/do slotu. Uprimne, od doby, co mam R4 (diky bohu orig s woodr4) tak jsem byl taky prekvapen, jelikoz uplne poprve mi karta totalne zamrzla Dsko (warning screen a dal to nepokracovalo), ale pak jsem ji vytahl, zandal a asi napotreti se to rozbehlo a slo to... Mozna to bylo kontaktem, mozna se jen potreboval nakonfigurovat system te karty (ona totiz navic po zapnuti dska ihned nabehne, aniz bych mel zapnuto automaticke spousteni her ze slotu 1)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu