Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation 4


DropTheBomb

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já přesně naopak, mě grafika ani moc nezajímá (pokud neni vyloženě hnusná - Fallout). Jak řikal tušim že Kojima, důležitá neni grafika ve smyslu počtu polygonů, ale celková atmosféra. Třeba Mass Effecty nemaj úplně převratnou grafiku, ale atmosféra je úžasná. Kochám se tam daleko radši než třeba v nějakém Uncharted...

No Uncharted je zrovna jedna z těch her, která má jak výbornou hratelnost (atmosféru/příběh/ovládání), tak i grafiku (stejně jako např. MGS 4), ale určitě souhlas (třeba nedávno jsem dohrál původní MGS 3 a grafika byla to poslední, co mě zajímalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nerekl bych ze grafika je o atmosfere, sice asi deepovi rozumim co myslim, ze nezzalezi jen na technicke strance, ale urcite bych to tak nepojmenovaval, ale kdyz jsme zrovna u toho uncharted tak to pro me osobne patri mezi spicku....tam je grafika vyhnana do extremu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby první generace her běžela ve 4k a 100fps, tak do konce životnosti konzole stejně rozlišení a framerate spadne na půlku .-) (protože se grafika her zlepšuje, zatímco hardware v konzoli nikdo nevylepší ... někde se ten výkon navíc brát musí).

PS: Hlavně aby se u launch titulů nezapomnělo na hratelnost (super grafika by měla bejt jen bonus navíc a ne to, kvůli čemu se ta hra kupuje). :)

Ani ne, u konzolí je to spíše opačně. Tím, jak vývojáři získávají zkušenosti s HW konzole, tím po technický stránce vydávají lepší hry. Jasnej příklad je PS, kde je architektura dosti odlišná od PC a proto si na ni vývojáři musí zvykat a učit se s ní. Bohužel je to pro PS ve většině her spíše na škodu, protože složitost architektury není zrovna nakloněna portům multiplatformních her.

Tak já přesně naopak, mě grafika ani moc nezajímá (pokud neni vyloženě hnusná - Fallout). Jak řikal tušim že Kojima, důležitá neni grafika ve smyslu počtu polygonů, ale celková atmosféra. Třeba Mass Effecty nemaj úplně převratnou grafiku, ale atmosféra je úžasná. Kochám se tam daleko radši než třeba v nějakém Uncharted...

Přesně tak, osobně taky dávám přednost originálním, atmosférickým hrám s dobrým příběhem... Možná proto mi nikdy nepadl do oka Uncharted, protože ani jedno z toho nemá.

Tak ono nasim konzolam satci aspon u ps3 vice ram a lepsi grafarna a staci to.ono cell bude stacit i v ps4.tym by sony hodne usetrila jelikos cell byl to nejdrasi s ps3.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk

Cell ano, spíše lehčí modifikaci Cellu nebo víc modifikovaných Cell CPU v konzoli. Výpočetní výkon bude rozhodující pro větší rozlohy ve hrách, AI a podobně. Velkej grafickej skok ve hrách pro příští generaci osobně nečekám, spíše čekám ustálení na 1080p (native) při 60fps, který mimochodem Sony slibovala už pro PS3 a jak to dopadlo víme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Uncharted je zrovna jedna z těch her, která má jak výbornou hratelnost (atmosféru/příběh/ovládání), tak i grafiku (stejně jako např. MGS 4), ale určitě souhlas (třeba nedávno jsem dohrál původní MGS 3 a grafika byla to poslední, co mě zajímalo).

No Uncharted má IMO z toho co jsi jmenoval jen tu grafiku, ale nechci tu zas zakládat flame. Pořádna atmosféra byla z mého pohledu snad jen ve trojce při bloudění v poušti, a to je sakra málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, věc vkusu. :)

Ani ne, u konzolí je to spíše opačně. Tím, jak vývojáři získávají zkušenosti s HW konzole, tím po technický stránce vydávají lepší hry. Jasnej příklad je PS, kde je architektura dosti odlišná od PC a proto si na ni vývojáři musí zvykat a učit se s ní. Bohužel je to pro PS ve většině her spíše na škodu, protože složitost architektury není zrovna nakloněna portům multiplatformních her.

To je pravda, ale nic to nemění na tom, že jakmile dojde na lámání chleba, tak první půjde pryč framerate (protože při 30 fps má vývojář k dispozici dvojnásobnej výkon GPU oproti 60 fps).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu