Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PsP 1004 - WI-FI


vojtisek27899

Otázka

Ahoj,

mám takový problem že asi nemam v PSP wifinu kamarád ma také psp, ale novější....(Ten tam WiFi má)

Tak bych se chtěl zeptat na návod jak tam tu wifinu zprovoznit případně sem na netu viděl ňaky flešky tak prosím o radu ohledně WiFi a nebo jak tyto "flešky" fungují.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
JJ,

Přesně je to ten E1004 a mohl bych se zeptat dá se koupit :D

Protože sem viděl na netu flasky s wifi a bylo to v oddělení PSP :)

Ne, na E1004 wifi nijak nedostanes. E1004 je shit&lowend nejnizsi model PSP. Pokud jsi chtel wifi, tak jsi mel jit do 3004 nebo do go

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, poradí mi někdo. Mám psp 1004 měla jsem flashnuté a stažené hry běžely. Dnes jsem chtěla přidat hru a něco se podělo. Už pořádně nevím co mi to hlásilo, ale potvrdila jsem a vše z psp zmizelo. Stáhla jsem tedy znovu vše potřebné pro nové flashnutí, ale když připojím psp k pc složka je úplně prázdná. Nespustí se ani orig. hra. Tak nevím co se stalo, poradíte mi někdo co s tím. Jsem úplný amatér a samouk. :-( Předem díky za pomoc Evik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Najedeš v menu na game, sjedeš horizontálně úplně dolů.

Tam je položka memory card. Měla bys vidět 3 soubory update installer a launcher. Spustíš instaler a je to.

http://m.pargames5.webnode.cz/news/flashnuti-psp-3004-a-2004-a-1004/

Tady je kdyžtak návod.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu