Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Porada s prodejem Xboxu?


DogDollar-

Otázka

Dobrý den, mám trochu problém a proto píši, doufám, že se mi dostane aspoň trochu rady.

Jsem majitelem xboxu již 4 rok (elite) , již před něakým časem naskočil RRoD, pak zase zmizel a Xko jelo v klidu dál, po něaké době se začal trhat obraz a padat.

Začali jsme si myslet, že se jedná o problém s procesorem, chlazením a teplovodivou pastou, tudíž jsme xko rozebrali a promazali teplovodivou pastou a tradá, xko běželo vesele dál, 14 dní ( 4x zapnutý ).

Jednoho dne, bumbác a xko opět RRoD, po vytažení HDD , zase nakočil, spustit hru se povedlo, po rozjezdu nebo pár krocích opět spadl.

V tuto chvíli jsem odhodlán k prodeji na náhradní díly, nebo že by někdo poradil co s tím.

Spíš mi jde o prodej v jakém smyslu bych měl brát na "náhradní díly - bylo mi to doporučeno v herním obchodě", tudíž se ptám, co vše se dá na kousky prodat a co ne?

Nebo po jakých částech do prodávat.

Děkuji moc předem za rady, jsem vděčný za vše. Dog

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den, mám trochu problém a proto píši, doufám, že se mi dostane aspoň trochu rady.

Jsem majitelem xboxu již 4 rok (elite) , již před něakým časem naskočil RRoD, pak zase zmizel a Xko jelo v klidu dál, po něaké době se začal trhat obraz a padat.

Začali jsme si myslet, že se jedná o problém s procesorem, chlazením a teplovodivou pastou, tudíž jsme xko rozebrali a promazali teplovodivou pastou a tradá, xko běželo vesele dál, 14 dní ( 4x zapnutý ).

Jednoho dne, bumbác a xko opět RRoD, po vytažení HDD , zase nakočil, spustit hru se povedlo, po rozjezdu nebo pár krocích opět spadl.

V tuto chvíli jsem odhodlán k prodeji na náhradní díly, nebo že by někdo poradil co s tím.

Spíš mi jde o prodej v jakém smyslu bych měl brát na "náhradní díly - bylo mi to doporučeno v herním obchodě", tudíž se ptám, co vše se dá na kousky prodat a co ne?

Nebo po jakých částech do prodávat.

Děkuji moc předem za rady, jsem vděčný za vše. Dog

Na náhradní díly co vím se v inzerátech většinou rozumí prodej holé konzole, hdd, ovladače, zdroje zvlášt protože jako celek to obvykle nikdo nekoupí když je to nefunkční.Holá konzole jde ještě rozdělit na prodej samotné mechaniky a zbytku ale nepředstvuj si, že prodáš extra třeba cpu, to už je zase moc "na díly" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na náhradní díly co vím se v inzerátech většinou rozumí prodej holé konzole, hdd, ovladače, zdroje zvlášt protože jako celek to obvykle nikdo nekoupí když je to nefunkční.

Ale ved nech da inzerat na predaj konzole s RRoD a popisanym prislusenstvom. Nejaky "flasheri" asi vedia co s tym, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu