Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF3 kousani, opakujici se zvuk


Ca3saR

Recommended Posts

Caute, mam jen takovy dotaz jestli si myslite ze jestli bych mel rozjed BF3 alespon na tu LOW grafiku bez lagu... jen mam strasne lagy ve zvuku, kdyz zacnu hrat a je tam ta 2. mise kde vylezam z tanku (nejake vozidlo...) tak jak mi tam mluvi tak se mi treba 3. za sebou ozve to same co mi rikal :D o topic dole nekdo psal ze staci ve spravcovi uloh nastaveni sprazeni procaku... to sem jeste nezkousel... myslite ze mi to pomuze nebo je to jen slabym PC ? (na youtube sem videl par videii kde na moji sestavu BF3 hrajou i na medium s frapsem 30-35 fps...)

ATI HD 4650 1Gb DDR2 (800MHz), 3GB ram (800MHz) a nejslabsi asi procak kery mam AMD Athlon II 64 X2 dvou jadra 2,1GHz...

Co myslite ? jeto nejakou chybou v softwaru nebo jen slabe pc ? (youtube mi dokazuje ze software...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na pomalý procesor, ještě nedávno jsem měl Athlon II 64 x2 2,6Ghz a zvuk se mě také sekal, sice jenom v intru, ale sekal. Dnes již mám Phenom II x4 2,8Ghz a zvuk jede naprosto bez problému, nezaručím ti to že to bude výkonem tvého pc, ale viděl bych to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodne nestoji? ukaz mi 3 lepsi fpska na mp s aspon pulkou moznosti co mas v bf :) nerikam ze je nejlepsi hrou, to zdaleka ne (hlavne diky podpore od dice :/ ) ale asi sem nehral lepsi mp strilecku a jakoze .. ne ze bych toho mel napareno malo :) .... tudis se este jednou ptam, nevyplati se investovat +-8000 do pc pro 100vky hodin zabavy v bf a mit mid-end sestavu zas na 3roky dopredu? no, jak pro koho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodne nestoji? ukaz mi 3 lepsi fpska na mp s aspon pulkou moznosti co mas v bf :) nerikam ze je nejlepsi hrou, to zdaleka ne (hlavne diky podpore od dice :/ ) ale asi sem nehral lepsi mp strilecku a jakoze .. ne ze bych toho mel napareno malo :) .... tudis se este jednou ptam, nevyplati se investovat +-8000 do pc pro 100vky hodin zabavy v bf a mit mid-end sestavu zas na 3roky dopredu? no, jak pro koho

Je to pouze můj osobní názor a nevím proč zde dělat flame :) , lepší? Bad Company 2, Medal of Honor 2010 atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu