Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PC ? (Chci jen již sestavené.)


stevens129

Otázka

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc při vybrání stolního PC.

-Nechci sestavu, jak se to většinou dělá, jelikož přes PC nejsem, tak bych si to nezvládl pak doma sestavit ( :D ).Chci PC které mi přijde domů (Bedna+monitor), zapojím kabely, a je to !

-Samozřejmě nejlepší z nejlevnějších.(do 20K)

-Vážně sestavu nechci ! Nedokázal bych si to doma sestavit. :D Prostě cokoliv co mi rozjede hry jako GTA IV/V(V-ještě nevydané), Battlefield 3 a podobně, a stačí mi doma zapojit kabely čili to bude sestavené.(Taky ať to má aspoň těch 640GB, jelikož na NTB už z těch 640GB mám skoro plno)

-Díky za všechny rady :) (Moc se o PC nezajímám, tak mě prosím pochopte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

co ti na to říct? disk je blbej.. mám mnohem horší disk a nemám s ním jediný problém.. otázka je, jestli jsi rozmazlený, nebo ne...

já mám mnohem horší stroj a nemám s ním problémy.. s intelem souhlasím, to je každopádně mnohem lepší volba.. téma jsem pročetl, zmínku o 20k jsem přehlídl, za což se omlouvám. každopádně ušetřit 4k není jen tak od věci.. může přitlačit na grafice, při zachování AM3 socketu, což se taky hodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co ti na to říct? disk je blbej.. mám mnohem horší disk a nemám s ním jediný problém.. otázka je, jestli jsi rozmazlený, nebo ne...

já mám mnohem horší stroj a nemám s ním problémy.. s intelem souhlasím, to je každopádně mnohem lepší volba.. téma jsem pročetl, zmínku o 20k jsem přehlídl, za což se omlouvám. každopádně ušetřit 4k není jen tak od věci.. může přitlačit na grafice, při zachování AM3 socketu, což se taky hodí

Ano jenže ten disk je prostě více méně na nic. Dnes můžeš mít disk 7200K otáček SATA III a ještě levněji :) a 5400K disk není na systém vhodný

viz. http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007H1TZ1TU19SQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano jenže ten disk je prostě více méně na nic. Dnes můžeš mít disk 7200K otáček SATA III a ještě levněji :)

jj, já sem se chuj blbě podíval, že má jenom 5400rpm :D jinak si ale myslím, že sestava to není zlá za ty peníze a bf3 s tím rozjede na high při 40 fps stabilně určitě. sám teď taky kupuju novou sestavu, ale 1155 socket a čekám na 1.5gb model hd 7950, ta celková cena je ale úplně někde jinde, že? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LCDčko je taky špatný. Když už levný LCD, tak alespoň:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X23B23C1AG3

Šetřit za každou cenu stokoruny na něčem, na co se bude dívat celej den, neni úplně nejlepší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Amd Athlon 640 4x 3.0ghz + HD 6850 4Gb ram a hraju take na FHD 24" monitoru od samsungu. Karta ma celkom problem s takym monitorom nieje az tak vykona takze hram bez vyhladzovania a niekde davam na stredne aby to bolo plynule treba to BF3 MP.ALe take skyrim,metro,crysis na high bez AA . Stal 600e pred 1,5 rokom.Ten athlon je uz trocha low ale na tyto hry zatial staci jedinu hru co som hral a uz ma dost brzdil je Shogun2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne a ne.. obě mají v sobě starý komponenty a nevyplatí se to už dnes kupovat. Já bych do toho určitě nešel. Navíc borec tam píše "nová patice 1156 ideální pro pozdější upgrade" No jelikož už se asi přes rok dělají procesory na lga 1155, tak nevím co myslel tím ideálním na upgrade :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne a ne.. obě mají v sobě starý komponenty a nevyplatí se to už dnes kupovat. Já bych do toho určitě nešel. Navíc borec tam píše "nová patice 1156 ideální pro pozdější upgrade" No jelikož už se asi přes rok dělají procesory na lga 1155, tak nevím co myslel tím ideálním na upgrade :D:D

přesně tak :) a kdybych si měl teda na sílu na moc vybrat, tak tu druhou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu