Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PC ? (Chci jen již sestavené.)


stevens129

Otázka

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc při vybrání stolního PC.

-Nechci sestavu, jak se to většinou dělá, jelikož přes PC nejsem, tak bych si to nezvládl pak doma sestavit ( :D ).Chci PC které mi přijde domů (Bedna+monitor), zapojím kabely, a je to !

-Samozřejmě nejlepší z nejlevnějších.(do 20K)

-Vážně sestavu nechci ! Nedokázal bych si to doma sestavit. :D Prostě cokoliv co mi rozjede hry jako GTA IV/V(V-ještě nevydané), Battlefield 3 a podobně, a stačí mi doma zapojit kabely čili to bude sestavené.(Taky ať to má aspoň těch 640GB, jelikož na NTB už z těch 640GB mám skoro plno)

-Díky za všechny rady :) (Moc se o PC nezajímám, tak mě prosím pochopte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdroj nemá powercord http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_17FB011FZF010U82011984011C9B011D4T011402011FPW01008Q0100BN01

Je tam i sestavení za 900,- přeskládej si to na czc.cz

ten procesor ne! radši i3 2120, skříň taky ne a pak už je něm jestli bude chtít trochu uštřit a vzít 560 Ti nebo 6950 každopadně výkony jsou téměř stejné, ale spotřebu má celkem vyšší ta Radeonka a navíc nové 6950 už dnes nejdou odemčít na 6970

a jinak ramky bych vzal klasiku http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400821Y51SR11VK, sám je mám a spokojenost:)

a jestli si to přeskládá na CZC, tak se mu to moc nevyplatí ;) uštří na seskládání, ale zase ty komponenty tam mají dražší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten procesor ne! radši i3 2120, skříň taky ne a pak už je něm jestli bude chtít trochu uštřit a vzít 560 Ti nebo 6950 každopadně výkony jsou téměř stejné, ale spotřebu má celkem vyšší ta Radeonka a navíc nové 6950 už dnes nejdou odemčít na 6970

Procesor může taktnout na 4.5ghz stabilně. Skříň je na něm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
s boxovým chladičem asi těžko ;) a bulldozery se všeobecně nedoporučují já osobně bch šel do i5 2500K nebo do te i3 už jen kvůli spotřebě

Chladič může dokoupit http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400040000001GSH

Bulldozer mám a nestěžuju si :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

LIDI ! Vy se tu hádáte, já chci pouze PC do 20K, ať rozjede aspoň trochu slušně BF3 a dobře GTA IV,GTA V,Minecraft(Já na PC zase nehraju 90% času, hraju max. 35% času co jsem na PC, nejsem nějaký herní fajnšmekr, zahraju si sem tam to GTA, Minecraft a toť vše)... a ať tam je kompletní bedna a monitor !Nebudu už připlácet apod..Klidně i použité PC v dobrém stavu ! (Když vy víte co je dobré..) Kdo mi poradí slušné PC (klidně i to použité) bez okolních ''keců'' a já si ho koupím a budu spokojen, tak jsem ochoten mu něco zaplatit na Paypal nebo dát mu pozitivní Feedback Score..Díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já nikdy neřekl že chci přímo herní, chci ať mi to rozjede aspoň trochu ten BF3 a nějaké to GTA IV, GTA V..Já nejsem nějaký extra hráč, jinak chci počítač na normální práci, vy tu ''řvete'', ale já nevím jaké vybrat, ale vím že bazarové vyjde líp, škoda že to 2. už je smazané, to byla mašina za 36K, tak se prosím podívejte na nějaký bazar co by bylo vhodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když chceš normální PC a nejseš nějakej gamer, tak proč si do 20000 nekoupíš radši nové PC?! Opravdu nechápu co vlastně chceš... máš 20k ale vybíráš tu samé PC za 12k-13k... za 20 koupíš novou mašinu se zárukou a která ti rozjede i nejnovější hry tak co řešíš?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu