Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PC ? (Chci jen již sestavené.)


stevens129

Otázka

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc při vybrání stolního PC.

-Nechci sestavu, jak se to většinou dělá, jelikož přes PC nejsem, tak bych si to nezvládl pak doma sestavit ( :D ).Chci PC které mi přijde domů (Bedna+monitor), zapojím kabely, a je to !

-Samozřejmě nejlepší z nejlevnějších.(do 20K)

-Vážně sestavu nechci ! Nedokázal bych si to doma sestavit. :D Prostě cokoliv co mi rozjede hry jako GTA IV/V(V-ještě nevydané), Battlefield 3 a podobně, a stačí mi doma zapojit kabely čili to bude sestavené.(Taky ať to má aspoň těch 640GB, jelikož na NTB už z těch 640GB mám skoro plno)

-Díky za všechny rady :) (Moc se o PC nezajímám, tak mě prosím pochopte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 278
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Však nic extra, ať to rozjede aspoň ten Battlefield 3, GTA IV,...,.., Jak říkám viděl jsem dobrou sestavu za tady na foru za 12K bez monitoru, ale kdyby náhodou ste nevybrali tak vemu sestavu z toho CZC třeba..Jo stačí Home Premium, akorát možná to budu kupovat až tak v létě, což bych už mohl vzít Windows 8, a OEM to je co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Razzer.. jojo tak to máš pravdu.. nemá smysl takhle dopředu vybírat. OEM se váže na základní desku. TAkže na jiný si je neaktivuješ. (Snad se nepletu). Ale zrovna do win8 bych teda ja urcite nesel.. zustanu u 7. Podle mě vypadají 8 šíleně a k stolnímu pc je to metro k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Však do léta to jsem přehnal, Windows vyjde co nevidět, a já si prostě počkám(Nemám rád ty vývojařské demo verze), zatím mi stačí moje (dost) výkonné NTB.(Jasně kdybych to potřeboval, tak by to byla blbost, navíc když to bude novinka tak budou k PC-čkám akce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0WXU0112YD01192Q011I8L0117AP0111EP0115LT0113OM01147P01

ale nieje tam zapocitane zostavenie PC to je u alfacopmu tusim 900kc a ani win

procesor - i5-2500 plne dostacujucy na kazdu hru ale dal by som i5-2500k ktory by ti nekdo neskorej nataktoval a dalsi kus vykonu navyse no cena tlacila stacil by aj 2400 tak by si usetril 400kc

grafika - mam tu istu a mozem povedat ze za tu cenu super

ram - su lacne takze uz rovno 8GB aj ked 4gb by stacili takze tam sa da usetrit dalsich 400kc

disk- su momentalne do drahe takze tam som nevedel ani ktory poriadne vybrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0WXU0112YD01192Q011I8L0117AP0111EP0115LT0113OM01147P01

ale nieje tam zapocitane zostavenie PC to je u alfacopmu tusim 900kc a ani win

blbá deska,procesor,zdroj by mohl stačit i ten 500W (za uštřené prachy za zdroj přitlačit na grafice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu