Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní on-line s flashnutým PSP a info o PSP ke hraní vybraných her


venomicak

Recommended Posts

Zdravím,mám 2 otázky a celkem bych potřeboval odpověď .. :D :) 1) Kdysi dávno - 3/4 roku z5 jsem flashoval po druhé PSP,ale dělal to nějaký profík a říkal mi že s tím nemám chodit na net,dneska jsem si díval na FW a je to nějak 6.35 a flash pořád jede,ale můžu s tím jít na internet aniž by se mi zrušil flash třeba automatickou aktualizací FW? 2) Kdysi jsem stahoval Tekkena 6 ale většina verzí mi nejela,ale jedna jo. Tekkena jsem smazal a chci ho znovu.. :D Pamatuju si že to bylo něco s GEN atd... Jak to teda zjistit ? PSP 3004 mám :) Díky všem za odpovědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) :D :D :D Ten chlápek si z tebe pěkně vystřelil, protože na internet jsi klidně mohl chodit celou tu dobu do haleluja a nic by se nestalo. Na internet se vůbec nemusíš chodit bát, tím že půjdeš na net se CFW nesmaže, ani aktualizací, ani ničím jiným. CFW si můžeš smazat jedině tím, že vypneš PSP dlouhým podržením vypínače, vybitím nebo vytažením baterky nebo si stáhneš do PC aktualizaci a přetáhneš ji do PSP a v něm ji spustíš.

2) Downgraduj si na 6.20 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011050014 a dej si tam 6.20 PRO B10 Permanent http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-b10-aktualizace-5-2-2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je tu založeno téma hraní on-line s flashnutym psp,tak by mě zajímalo jestli lze hrát přes psn (playstation network) hry .Vždycky jak chci zapnout nějakou hru multiplayer tak to po mě chce nejnovější system software update....Jde to nějak obejít,nebo existuje nejaky hack?

Předem díky za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 6.39 je nesmysl to dávat, to ti nepřinese žádný užitek, spíš bych doporučil downgrade na 6.20 aby jsi si tam dal 6.20 PRO B10 Permanent, protože ten je nastálo (nemusíš se obtěžovat nahazováním CFW po restartu PSP). Stáhni si oficiální firmware 6.20 a dej ho (EBOOT.PBP) do PSP/GAME/UPDATE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu