Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už se nemůžu dočkat, jen ji asi na PC nerozjedu. Každopádně vám věřím, že se určitě hraje skvěle. Na for games jsem ji okusil na PS3 ale s gamepadem bych fakt hrát nedokázal. Stará dobrá klávesnice a myška :) Nejhorší je, že mám objednanou kopu sběratelek, a můj PC to neutáhne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tohle je tak vymazlena hra,kralovske dilo ubisoftu..tohle si zaslouzi minimalne 10/10 .) nejde se od toho odtrhnout...grafika je neuveritelna,proste ten engine,fakt nadhera.Vse sedi jak ma,treba detaily lehce slabsi ale jako celek masakr.

Jeden by skoro řekl, že si to zaslouží si tu hru koupit.

zdravím,byl by někdo tak hodný a ochotný. mi hru vypálit a zaslat ? prosím :( určitě né zadarmo ... děkuji byl bych vám moc vděčný.

facepalm.giffacepalm.giffacepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,byl by někdo tak hodný a ochotný. mi hru vypálit a zaslat ? prosím :( určitě né zadarmo ... děkuji byl bych vám moc vděčný.

zkus to vypálit,já to vypálil bez ihas na noťasu a zatím to jede naprosto bez problému(ťuk ťuk ťuk) ale taky záleží,jakou máš vypalovačku že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

notebook mám už celkem starej .. ale nic sem na něm nějak extra nevypaloval tak nevím .. příjde mi to jako zbytečná ztráta času .. bylo by opravdu nejlepší kdyby se někdo hodnej našel .. náklady platím (DVD Pošta atd..) plus 150kč za hru

jen hlupak by neco takoveho delal. V dnesni dobe,kdyz ti za to napari nejaky ten rok + milionovou pokutu. Co tady pises,tak jsi asi nejlinejsi warezak co znam:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak chci se zeptat,k čemu tam jsou peníze ? Jde nakupovat zbraně,oblečení atd.nebo k čemu tam jsou ?

Myslím si že zbraně a brnění se tam budou kupovat určitě, ale taky bych ocenil kdyby se tam dali kupovat třeba lodě, přeci jenom se to vše odehrává u moře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou otázku hlavně na majitele RGH. Umím totiž spouštět v Xboxu jenom hry co jsou převedené do ISO2GOD. Tak se chci zeptat zda je možné upravit iso v Xbox Image Browseru tam dát replace localization.lang uložit to. A pak to iso překonvertovat v ISO2GOD a zda ta úprava tam bude. Díky ;)

EDIT: Tak si na otázku odpovím sám. Ano funguje to. V Xbox Image Browser pouze dát replace localization.lang -> ukončit program -> pustit iso2god -> přeformátovat -> a spustit v Xbox (tradá funguje ;))

Upraveno uživatelem skiz- u suck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se nemůžu dočkat, jen ji asi na PC nerozjedu. Každopádně vám věřím, že se určitě hraje skvěle. Na for games jsem ji okusil na PS3 ale s gamepadem bych fakt hrát nedokázal. Stará dobrá klávesnice a myška :) Nejhorší je, že mám objednanou kopu sběratelek, a můj PC to neutáhne :D

Myslim ze tuhle hru je lepsi hrat z gamepadem, preci jen je to proto lip "optimalizovany" :) Ale kazdyho vkus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tuhle hru je lepsi hrat z gamepadem, preci jen je to proto lip "optimalizovany" :) Ale kazdyho vkus :)

na pc jsem hral prvni dil a na klavesnici to byl vetsi luxus nez na gamepadu,ale vzdycky muze pripojit xbox ovladac k pc. Ja takto hraji mnoho her,krome fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond: to mi připomíná, jak jsem se pokoušel hrát původní AC na klávesnici. Když jsem si třikrát zapletl prsty do vánočky, raději jsem připojil gamepad.

Btw: asi hru ještě nikdo nedorál, ale stejně... Nevíte někdo, zda už konečně skončí příběh Desmonda? Přeci jen, už se táhne asi tak pět let. Už by možná bylo na čase, aby dospěl k nějakému konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No otazka je jestli to chtej jeste vubec ukoncovat, prese jen je to takovy ramec celeho AC. A verim ze se s AC 3 dockame na dalich "par" let nejakych dalsich dilu a je to Demond, ktery to drzi pohromade, ikdyz samozrejme do budoucna nebude problem ho odstrihnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave sem to dohral, cekam az dojedou zaverecny titulky a zjistime co se bude moct delat dal.

Edit: Takze je mozny normalne pokracovat ve hre a blbnout se side questama, pribudou dalsi moznosti po pripojeni k LIVE. Celkovy dojem 5/10

Upraveno uživatelem JetthroCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Prosím NO SPOILER :D

2.) Bylo řečeno: AC:3 je polední díl ságy,završení příběhu Desmonda a jeho předků .... hned na to ale vývojář napsal- Konec sice ukončí ságu Desmonda,ale zároven v něm vzniknou nové otázky,takže další díl pravděpodobně bude,a to dost možná s Connorem,záleží jak se dívákům zalíbí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave sem to dohral, cekam az dojedou zaverecny titulky a zjistime co se bude moct delat dal.

Edit: Takze je mozny normalne pokracovat ve hre a blbnout se side questama, pribudou dalsi moznosti po pripojeni k LIVE. Celkovy dojem 5/10

Jaká je poslední sekvence ?? (Číslo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu