Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

no očekával jsem spíš něco ze střední evropy, ale Amerika? :D zatím dojem/pocit nic moc. No můžem očekávat že budem s indiánama/osadníkama přepadávat anglánské tábory navíc ten oblek (hlavně plášt) se nějak vůbec nehodí mohli vymyslet jinej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak dnes jsme se dockali, kochejte se :)

http://www.youtube.com/watch?v=EK5e-zNpotA

Tesim se vic a vic, vubec jsem nedoufal, ze udelaj vyvojari krok vpred takhle radikalni, snad jim to vyjde....

A libi se mi "behani" po stromech, necekal jsem, ze to pujde tak snadno.

Fighty jsem si po vsech tech preview predstavoval presne takhle, snad tak budou vypadat i ve vysledne hre :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pánové , já jsem od prvního dílu assasins creed tušil, že to bude velka pecka(série)

ovšem si myslím ze s HL. postavou EZIEM AUDITOREM pro me daly latku hooodne vysoko a jsem velice pesimisticky k 3 dilu.

desmonda nesnasim a CONNOR to bude mit velice tezke ,aby ho fanousci ezia prijaly,,,,nevim nevim,rika se mi to tezce ale serie mela skoncit s etziem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by měl rád Desmonda (v Assassins Creed, samozřejmě :) )...

Ezio byl dobrý, ale když jsem ho viděl v AC R, tak my ani nevadí, že už ho neuvidím. V AC II a BH to bylo samozřejmě jiné, tam už to snad lépe nešlo, navíc má skvělý životní příběh.

Na Connora se ale těším. Série potřebovala obrovský restart a s tím musel přijít i nový hrdina...ber to takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by měl rád Desmonda (v Assassins Creed, samozřejmě :) )...

Ezio byl dobrý, ale když jsem ho viděl v AC R, tak my ani nevadí, že už ho neuvidím. V AC II a BH to bylo samozřejmě jiné, tam už to snad lépe nešlo, navíc má skvělý životní příběh.

Na Connora se ale těším. Série potřebovala obrovský restart a s tím musel přijít i nový hrdina...ber to takhle.

mas pravdu,jen nesouhlasim s tim revelations,,, to pro me ta hra zavrseni eziaova pribehu,,,nemohlo to skoncit brotherhoodem.

revelations je dobra hra ale hraji ji kuli pribehu.

nicmene samozrejme asasins creed 3 dam sanci a doufam ze me prekvapi,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obrázky vypadají skvěle. Těším se na to prostředí a atmosféru. Ikdyž jsem nejdříve spíše chtěl možnosti jako Francie nebo Anglie, tak ty obrázky a články mě opravdu překvapily a nakonec jsem rád, že to zasadily zrovna do USA. Jasná předobjednávka! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu