Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já mám nahráno tak dvě hodiny, přijel jsem na ostrov a získla jsem zpět ukradenou trhuhlu. Bugy můžu potvrdit, hlavně levitující zbraně a ještě jak psal Desmond Tak horší citlivost při šplhání,. A to jsem včera stáhnul fix, kterej měl 17MB. Ale každopádně na druhou stranu je to zanedbatelný, moc se mi to líbí. MO jsem zatím skoušel dnes ráno ve víuce tak odpoledne si ho dám. Jinak ještě jednou musím podotknout že ten deník G.W. je opravdová pecka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt pravda že se nedá hra přepnout do angličtiny? To je docela fail, naštěstí nákup z UK to jistí

hra je v anglictine,akorat na zacatku si musis vybrat titulky: czech,rusky,polsky,madarsky. Titulky jdou vypnout,ale menu je komplet v cestine a popis veci taky. Multiplayer je taky cesky,je to trapne,kdyz je clovek zvykly na eng nazvy. Dalsi fail je,ze hra musi ihned stahovat patch, podobny fail jako u MOH:W (originalni verze)

Jinak freedom edice. Akorat nechapu proc je steelbook na dve BD (ps3 version),jako by meli v planu vydat bd make of,ale pak se na to vykaslali

Upraveno uživatelem headhot
new info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockejte az vam pri jedne misi zasekne kamera ze sni nejde nic delat,jeste ktomu pri souboji a musite skrs to restartovat checkpoint,me se to povedlo dvakrat za sebou pak pohoda ale i kdyz se to da prehlidnout,tak verte ze to nehorazne nervuje he.Jinak hra skvela ale pocet bugu nekdy nechapu,mozna je to piratskou verzi ale co jsem cet dela to i vice lidem.Chci se zeptat zda se ta ten update title na opravu bugu stahnout pres flashku ,nejsem na xbox live totiz.diky

Upraveno uživatelem gunzie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne hral za Connora a lezeni po stromech a loveni zvere se mi velice zamlouva, ted se jeste tesim na poradny souboje s tomahawkem :D

mě štve na lezení po stromech to, že se někdy ztrácím a nevím co o kam nepřehledné je to u těch stromu co vypadají jako prak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se v AC III vůbec kupovat nové zbraně/nebo vylepšovat? po pár hodinách jsem nikde nenarazil na obchod a dokoupit si šípy nebo střelný prachy taky ne:roll:

da se to v bud pojizdnejch vozech (jenom strelny prach a sipy) nebo ve velkych obchodech (vcetne sipu i zbrane a muzes zmenit barvu obleceni) oba druhy obchodu jsou oznaceny librou. vuz (mene vybaveny obchod) poznas podle toho, ze se po mape pohybuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu